Nové monitory BenQ E2200HD a E2400HD

Společnost Benq představila dva nové monitory ve formátu 16:9. Mají typové označení E2200 (menší 21,5 palce) HD a E2400HD (větší 24 palců).

Jak plyne z názvu monitory plně podporují HD, dosahují kontrastu 1920×1080p a počet barev je opravdu veliký – 16,7 milionu. Monitory plně využívají další produkt BenQu, technologii Senseye®+Photo, která zaručuje ty nejlepší barvy.

Jak plyne z tiskové zprávy, oba monitory by měly plně podporovat nové operační systémy, je řeč hlavně o Windows VIsta. Monitory samozřejmě mají vestavěné reproduktory a konektor pro sluchátka.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové monitory BenQ E2200HD a E2400HD byla publikován 5. října 2008 v 13.48. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!