Kingston a novinka - SSDNow V+

Tagy:  Kingston, disk, SSD, zrychlení PC, PC Mark, PCMARK, rychlost počítače, výkon

Kingston představil druhou generaci svých SSD disků Kingston SSDNow V+, nejpodstatnější změnou je výrazné zvýšení kapacity a podpora funkce TRIM u operačního systému Windows 7.

Nová generace disků je zatím k dispozici ve čtyřech kapacitních variantách, konkrétně 64, 128, 256 a 512 GB. Disky dosahují rychlosti 230 MB/s při čtení dat a 180 MB/s při jejich zápisu. Jelikož jde o SSD, plně se využívá možností, které jsou v této technologii k dispozici, tudíž jsou disky prakticky nehlučné a odebírají i relativně malé množství energie, při normálním provozu je to 2,6 W aktivní, při neaktivním režimu 0,15 W.

SSDNow V+ mají rozměr 69,85 mm x 100 mm x 9,5 mm a hmotnost 84 gramů.

Velkou výhodou pro méně zkušené zákazníky je, že k disku dostanete i klonovací software, USB rámeček, redukce a napájecí a datové kabely, takže zprovoznění zvládnete i doma.

Disk s nejmenší kapacitou stojí v samostatném balení 5 000 Kč, společně s redukcemi a příslušenstvím 5 290 Kč, naopak za největší kapacitu zaplatíte 36 800,– Kč, respektive 37 095,–Kč.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Kingston a novinka - SSDNow V+ byla publikován 2. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!