Kingston a novinka - SSDNow V+

Tagy:  Kingston, disk, SSD, zrychlení PC, PC Mark, PCMARK, rychlost počítače, výkon

Kingston představil druhou generaci svých SSD disků Kingston SSDNow V+, nejpodstatnější změnou je výrazné zvýšení kapacity a podpora funkce TRIM u operačního systému Windows 7.

Nová generace disků je zatím k dispozici ve čtyřech kapacitních variantách, konkrétně 64, 128, 256 a 512 GB. Disky dosahují rychlosti 230 MB/s při čtení dat a 180 MB/s při jejich zápisu. Jelikož jde o SSD, plně se využívá možností, které jsou v této technologii k dispozici, tudíž jsou disky prakticky nehlučné a odebírají i relativně malé množství energie, při normálním provozu je to 2,6 W aktivní, při neaktivním režimu 0,15 W.

SSDNow V+ mají rozměr 69,85 mm x 100 mm x 9,5 mm a hmotnost 84 gramů.

Velkou výhodou pro méně zkušené zákazníky je, že k disku dostanete i klonovací software, USB rámeček, redukce a napájecí a datové kabely, takže zprovoznění zvládnete i doma.

Disk s nejmenší kapacitou stojí v samostatném balení 5 000 Kč, společně s redukcemi a příslušenstvím 5 290 Kč, naopak za největší kapacitu zaplatíte 36 800,– Kč, respektive 37 095,–Kč.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Kingston a novinka - SSDNow V+ byla publikován 2. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!