Nabíječka pro 80 USB zařízení

Tagy:  usb, nabíječka, usb port, zdroj, gadget

Určitě má každý z vás doma nějaké zařízení, které je možné nabíjet prostřednictvím USB portu, může to být například mobilní telefon. Problém se objeví v případě, kdy máte všechny porty na počítači „nutně zabrány“ a chcete nabíjet telefon, pak musíte sáhnout po nějaké USB nabíječce. S trochu megalomanským řešením takových potíží přišla firma Thanko z Japonska.

Jejich nabíječka totiž dokáže zároveň nabíjet až 80 přístrojů. USB porty jsou umístěny v osmi řadách po deseti, každá řada má samostatný vypínač. Celkově má deska rozměr 20 cm x 20 cm x 1.9 cm.

Ke každé desce se dodává zdroj, ten váží okolo půl kila a měl by zabezpečit garantované napětí každého z osmdesáti portů, které je stanovena na 80 mA, zdroj však dokáže v závislosti na počtu připojených zařízení dodávat i větší proud.

Cena nabíječky je 118 Eur, v přepočtu 3 100 Kč.

Zdroj: Gearlog.com

Novinka Nabíječka pro 80 USB zařízení byla publikován 1. února 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!