Nová řada projektorů s krátkou vzdáleností projekce

Tagy:  hitachi, projektory, promítání, vzdálenost promítání

Společnost Hitachi představila novou řadu projektorů, které jsou určeny především tam, kde je potřeba zajistit promítání ale chybí potřebná vzdálenost projektoru od promítací plochy. Tyto nové projektory dokáží ze vzdálenosti 82 – 93 centimetrů zajistit promítání s úhlopříčkou 80”.

Modely s přímou projekcí CP-D10, CP-DW10N, ED-D10N A ED-D11N mají optický výkon 2000 lumenů, respektive 1500 lumenů v Eco módu a dokáží zobrazit až 16,7 miliónů barev. Mají rozměry 333 mm x 303 mm x 103 mm, specifikem je velice snadné ovládání a relativně kvalitní čočkou. Všechny uvedené typy jsou flexibilní, tedy není problém je používat jak připevněné na stropě či položené na stole. Cena projektorů je od 30 000 Kč do 32 448 Kč.

Dalšími modely, které jsou určeny především pro školy jsou CP-AW100N A ED-AW100N, používají se na zrcadlovou projekci, rozměry: 333 mm x 303 mm x 103 mm, váha pět kilogramů bez třiceti deka. Z hlediska optického výkonu jsou na tom stejně jako ostatní. Za tyto projektory zaplatíte 43 368,– Kč, respektive 43 992,– Kč.

Zdroj: Hitachidigital­media.com

Novinka Nová řada projektorů s krátkou vzdáleností projekce byla publikován 5. února 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!