Nový uTorrent 2.0

Tagy:  utorrent, torenty, přenos, přenosy dat

Společnost BitTorrent vydala novou verzi klienta uTorrent s číslem 2.0. Prakticky největší změnou nebo spíše novinkou je preferování přenášení dat přes protokol UDP, místo protokolu TCP, který je používán zatím v nejvyšší míře.

Verze uTorrent 2.0 má navíc jako první standardní aktivaci spojení s protokolem uTP. U starších verzí sice byla možnost spojování s protokolem uTP také, prakticky se však příliš nevyužívala, respektive využilo ji jen velice malé množství uživatelů.

Aktuálně se má situace tak, že zhruba polovina všech dat, které přejdou mezi dvěma lidmi, kteří mají uTorrent, je přenášena formou protokolu uTP.

Další velikou novinkou je možnost nastavení množství přenášených dat. Omezení se dá nastavit v obou směrech přenosu podle přání uživatele. Pokud je limit překročen, pozastaví se všechny přenosy, jakmile se najde „volné místo“ stahování zase začne.

Zdroj: uTorrent.com

Novinka Nový uTorrent 2.0 byla publikován 7. února 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!