Nový uTorrent 2.0

Společnost BitTorrent vydala novou verzi klienta uTorrent s číslem 2.0. Prakticky největší změnou nebo spíše novinkou je preferování přenášení dat přes protokol UDP, místo protokolu TCP, který je používán zatím v nejvyšší míře.

Verze uTorrent 2.0 má navíc jako první standardní aktivaci spojení s protokolem uTP. U starších verzí sice byla možnost spojování s protokolem uTP také, prakticky se však příliš nevyužívala, respektive využilo ji jen velice malé množství uživatelů.

Aktuálně se má situace tak, že zhruba polovina všech dat, které přejdou mezi dvěma lidmi, kteří mají uTorrent, je přenášena formou protokolu uTP.

Další velikou novinkou je možnost nastavení množství přenášených dat. Omezení se dá nastavit v obou směrech přenosu podle přání uživatele. Pokud je limit překročen, pozastaví se všechny přenosy, jakmile se najde „volné místo“ stahování zase začne.

Zdroj: uTorrent.com

Novinka Nový uTorrent 2.0 byla publikován 7. února 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Co nám přinese iPhone v roce 2020?
  5. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  6. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!