Můžou se hackeři v Číně "těšit" na špatné časy?

Čínské úřady zlikvidovaly (alespoň podle oficiálních médií) jednu z největších tamějších organizací, které zabezpečovaly výcvik hackerů, kromě toho poskytovaly internetové stránky skupiny Black Hawk Safety Net i informace „jak na to“, včetně nástrojů pro přímé hackování stránek.

Black Hawk Safety Net byla údajně jednou z největších a nejlépe fungujících organizací, které sdružovaly hackery, dokonce si i solidně vydělávala na svůj provoz tím, že poskytovala internetové kurzy hackerům, za dobu svého fungování si tak měla vydělat až 752 tisíc Eur.

Při policejním zásahu se dostaly vyšetřovatelům do rukou webové servery, osobní počítače, automobil a peněžní hotovost ve výši 183 tisíc Eur.

Black Hawk Safety Net fungovala takřka pět let, od roku 2007 se ale dostala do širšího podvědomí veřejnosti. O fungování celého podniku se starala skupina tří mužů, kteří byli rovněž zatčeni.

Zdroj: Chinadaily.com

Novinka Můžou se hackeři v Číně "těšit" na špatné časy? byla publikován 9. února 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. www.Spolužáci.cz
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!