Představen netbook od Aceru s platformou ION 2

Právě vyvíjený netbook Acer Aspire One 532G možná překvapí novou platformou ION 2. O to víc je zarážející skutečnost, že nVidia, která novou platformu ION 2 vyvíjí, zatím nezveřejnila oficiální datum představení nové technologie.

Samotný Acer dal k dispozici i nějaké specifikace nového Aspire One. Má dostat procesor Intel Atom N450 a grafická paměť by měla mít kapacitu 512 MB. Aspire One se velikostně zcela jednoznačně řadí do kategorie netbooků, má 10" displej, váha celého přístroje trochu přesahuje jeden kilogram.

Operační paměť je v základě 2 GB, na pevný disk se vejde 320 GB dat. I přes použitou platformu ION 2 se výdrž baterie pohybuje na úrovni deseti hodin provozu, což je velice dobrý výsledek.

Bohužel není známá ani cena netbooku, ani datum uvedení do prodeje.

Zdroj: Engadget.com

Novinka Představen netbook od Aceru s platformou ION 2 byla publikován 18. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Smajlíci
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!