Apple představuje Aperture 3

Pokud rádi upravujete fotky a využíváte operačního systému Mac, jistě Vám udělá radost informace o nové verzi programu Aperture. Nový Aperture 3 se honosí celkem dvěma sty novými funkcemi, například bude snadnější organizování knihoven nebo detailnější nástroje pro úpravy fotek.

V případě, že si rádi „hrajete“ s fotkami, oceníte funkci Brushes, která dovoluje lepší malování, nebo v případě opravdu poloprofesionální práce s fotkami se jistě hodí Adjustment Presets, což je nástroj pro použití profesionálních efektů. Některé z novinek se objevily už v aplikaci iPhoto 09.

Nově se dají velké knihovny fotek členit na projekty pomcí funkcí Faces a Places. První funkce zvládá rozpoznávat tváře, což zjednodušuje zařazování fotek, Places pak pracuje podobně, až na to, že místo obličejů rozděluje fotky dle prostředí pořízení. Dokonce je Places tak daleko, že můžete získat i GPS adresu místa pořízené fotky.

Navíc nechybí nástroj pro práci s prezentacemi. Je pak plně na libovůli uživatele, jaké přechody mezi snímky zvolí, jaké bude mít prezentace pozadí, hudbu, atd.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Apple představuje Aperture 3 byla publikován 11. února 2010 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!