Logitech Wireless Desktop MK710 - myš a klávesnice s rekordní výdrží baterií

Společnost Logitech představila velice zajímavou soupravu, Logitech Wireless Desktop MK710, což je klávesnice Logitech Incurve keys, myš a malý přijímač Logitech Unifying.

Velkou výhodou celé soupravy je i rychlost přenosu dat, založená na technologii Logitech Advanced 2,4 GHz. Velké výdrže baterie je dosahováno „vypínáním“ aktivního módu klávesnice i myši a jeho zapínání opravdu jen v případech, kdy na nich uživatel pracuje. Klávesnice by měla vydržet s baterií 2 miliony úhozů, u myši záleží na četnosti používání. Přijímač Logitech Unifying je možné párovat s dalšími šesti typy klávesnicí a myší.

Logitech Incurve keys má vypolstrovanou opěrku rukou, rovněž jednotlivé klávesy mají pro prsty ideální tvar a omezují množství překliků. Nechybí ani maličký LCD panel pro identifikaci zapnutých funkcí klávesnice a navíc se na něm zobrazuje zbývající kapacita baterie. .

Celá sestava myši, klávesnice a přijímacího modulu se už prodává, doporučená cena je 3 290 Kč s DPH.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Logitech Wireless Desktop MK710 - myš a klávesnice s rekordní výdrží baterií byla publikován 14. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!