Logitech Wireless Desktop MK710 - myš a klávesnice s rekordní výdrží baterií

Tagy:  logitech, myš, sada, klávesnice, MK 710

Společnost Logitech představila velice zajímavou soupravu, Logitech Wireless Desktop MK710, což je klávesnice Logitech Incurve keys, myš a malý přijímač Logitech Unifying.

Velkou výhodou celé soupravy je i rychlost přenosu dat, založená na technologii Logitech Advanced 2,4 GHz. Velké výdrže baterie je dosahováno „vypínáním“ aktivního módu klávesnice i myši a jeho zapínání opravdu jen v případech, kdy na nich uživatel pracuje. Klávesnice by měla vydržet s baterií 2 miliony úhozů, u myši záleží na četnosti používání. Přijímač Logitech Unifying je možné párovat s dalšími šesti typy klávesnicí a myší.

Logitech Incurve keys má vypolstrovanou opěrku rukou, rovněž jednotlivé klávesy mají pro prsty ideální tvar a omezují množství překliků. Nechybí ani maličký LCD panel pro identifikaci zapnutých funkcí klávesnice a navíc se na něm zobrazuje zbývající kapacita baterie. .

Celá sestava myši, klávesnice a přijímacího modulu se už prodává, doporučená cena je 3 290 Kč s DPH.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Logitech Wireless Desktop MK710 - myš a klávesnice s rekordní výdrží baterií byla publikován 14. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...