Logitech Wireless Desktop MK710 - myš a klávesnice s rekordní výdrží baterií

Společnost Logitech představila velice zajímavou soupravu, Logitech Wireless Desktop MK710, což je klávesnice Logitech Incurve keys, myš a malý přijímač Logitech Unifying.

Velkou výhodou celé soupravy je i rychlost přenosu dat, založená na technologii Logitech Advanced 2,4 GHz. Velké výdrže baterie je dosahováno „vypínáním“ aktivního módu klávesnice i myši a jeho zapínání opravdu jen v případech, kdy na nich uživatel pracuje. Klávesnice by měla vydržet s baterií 2 miliony úhozů, u myši záleží na četnosti používání. Přijímač Logitech Unifying je možné párovat s dalšími šesti typy klávesnicí a myší.

Logitech Incurve keys má vypolstrovanou opěrku rukou, rovněž jednotlivé klávesy mají pro prsty ideální tvar a omezují množství překliků. Nechybí ani maličký LCD panel pro identifikaci zapnutých funkcí klávesnice a navíc se na něm zobrazuje zbývající kapacita baterie. .

Celá sestava myši, klávesnice a přijímacího modulu se už prodává, doporučená cena je 3 290 Kč s DPH.

Zdroj: Dataconsult.cz

Novinka Logitech Wireless Desktop MK710 - myš a klávesnice s rekordní výdrží baterií byla publikován 14. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  5. Smajlíci
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!