Nový vzhled Youtube

Vypadá to, že Google opět připravuje nový vzhled pro portál Youtube.com. Nový design se soustředí na myšlenku „hlavně video“, na první pohled se tak může zdát, že ubylo o dost funkcí. Není to tak úplně pravda, jen jsou méně viditelné, právě proto, aby na stránce nebyly žádné „rušivé elementy“ a divák se mohl soustředit hlavně na video.

Nový vzhled můžete vyzkoušet na odkazu. Na první pohled jde vidět, že různé nastavení jsou opravdu „poschovávané“ porůznu. Na pokusném odkazu se můžete i zpětně vrátit do původního designu, pokud se vám ten nový nebude líbit. Bohužel zatím chybí hodnocení videa, tedy rating, informace jako je počet shlédnutí si ale můžete „rozkliknout“.

Bezpochyby si tak budete muset na nový design trošku zvyknout, není to však tak velký problém jak se na první pohled zdá, i přes zdánlivou absenci některých funkcí je stále ovládání velice intuitivní.

Datum, kdy by mělo dojít ke kompletnímu přechodu není zatím známo.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Nový vzhled Youtube byla publikován 15. února 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!