Nový vzhled Youtube

Tagy:  Youtube, filmy, sdílení, video, google

Vypadá to, že Google opět připravuje nový vzhled pro portál Youtube.com. Nový design se soustředí na myšlenku „hlavně video“, na první pohled se tak může zdát, že ubylo o dost funkcí. Není to tak úplně pravda, jen jsou méně viditelné, právě proto, aby na stránce nebyly žádné „rušivé elementy“ a divák se mohl soustředit hlavně na video.

Nový vzhled můžete vyzkoušet na odkazu. Na první pohled jde vidět, že různé nastavení jsou opravdu „poschovávané“ porůznu. Na pokusném odkazu se můžete i zpětně vrátit do původního designu, pokud se vám ten nový nebude líbit. Bohužel zatím chybí hodnocení videa, tedy rating, informace jako je počet shlédnutí si ale můžete „rozkliknout“.

Bezpochyby si tak budete muset na nový design trošku zvyknout, není to však tak velký problém jak se na první pohled zdá, i přes zdánlivou absenci některých funkcí je stále ovládání velice intuitivní.

Datum, kdy by mělo dojít ke kompletnímu přechodu není zatím známo.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Nový vzhled Youtube byla publikován 15. února 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...