Další dotykový notebook na trhu

Toshiba se chystá na prodej svého nejnovějšího přírůstku v oblasti notebooků – model Satellite U500 je tak trochu výjimkou, protože je vybaven dotykovým 13,3" displejem. Dotykový displej má přímou souvislost s funkcí Windows Touch, kterou disponuje systém Windows 7, který bude na noteboocích předinstalován.

Dotyky dokážou řídit prakticky všechny programy spustitelné v prostředí Windows 7, které funkci dotykového displeje podporují. Výhodou je možnost nastavení vlastních dotykových gest pro ovládání určitých funkcí. Displej má LED podsvícení, strany v poměru 16:10 a rozlišení 1280×800 pixelů.

Toshiba u500

Toshiba u500

Satellite U500 váží dva kilogramy, je vyveden v černé barvě se stříbrnými doplňky. Jinak se v podstatě nijak moc neodlišuje od ostatních notebooků ve své třídě, má WiFi i Bluetooth, dva USB porty a jeden eSATA port. Nemůže chybět čtečka paměťových karet, DVD mechanika a webkamera.

Do obchodů bude dodáván s procesory Intel CoreTM i3 a Intel CoreTM i5, kapacita RAM paměti je volitelná, stejně tak jako pevný disk.

Doporučená cena je zhruba 15 000 Kč.

Zdroj: Laptops.toshi­ba.com

Novinka Další dotykový notebook na trhu byla publikován 16. února 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!