Další dotykový notebook na trhu

Tagy:  toshiba, notebook, herní notebook, počítače, dotykový notebook, u500, toshiba u 500, dotyk

Toshiba se chystá na prodej svého nejnovějšího přírůstku v oblasti notebooků – model Satellite U500 je tak trochu výjimkou, protože je vybaven dotykovým 13,3" displejem. Dotykový displej má přímou souvislost s funkcí Windows Touch, kterou disponuje systém Windows 7, který bude na noteboocích předinstalován.

Dotyky dokážou řídit prakticky všechny programy spustitelné v prostředí Windows 7, které funkci dotykového displeje podporují. Výhodou je možnost nastavení vlastních dotykových gest pro ovládání určitých funkcí. Displej má LED podsvícení, strany v poměru 16:10 a rozlišení 1280×800 pixelů.

Toshiba u500

Toshiba u500

Satellite U500 váží dva kilogramy, je vyveden v černé barvě se stříbrnými doplňky. Jinak se v podstatě nijak moc neodlišuje od ostatních notebooků ve své třídě, má WiFi i Bluetooth, dva USB porty a jeden eSATA port. Nemůže chybět čtečka paměťových karet, DVD mechanika a webkamera.

Do obchodů bude dodáván s procesory Intel CoreTM i3 a Intel CoreTM i5, kapacita RAM paměti je volitelná, stejně tak jako pevný disk.

Doporučená cena je zhruba 15 000 Kč.

Zdroj: Laptops.toshi­ba.com

Novinka Další dotykový notebook na trhu byla publikován 16. února 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!