Další dotykový notebook na trhu

Tagy:  toshiba, notebook, herní notebook, počítače, dotykový notebook, u500, toshiba u 500, dotyk

Toshiba se chystá na prodej svého nejnovějšího přírůstku v oblasti notebooků – model Satellite U500 je tak trochu výjimkou, protože je vybaven dotykovým 13,3" displejem. Dotykový displej má přímou souvislost s funkcí Windows Touch, kterou disponuje systém Windows 7, který bude na noteboocích předinstalován.

Dotyky dokážou řídit prakticky všechny programy spustitelné v prostředí Windows 7, které funkci dotykového displeje podporují. Výhodou je možnost nastavení vlastních dotykových gest pro ovládání určitých funkcí. Displej má LED podsvícení, strany v poměru 16:10 a rozlišení 1280×800 pixelů.

Toshiba u500

Toshiba u500

Satellite U500 váží dva kilogramy, je vyveden v černé barvě se stříbrnými doplňky. Jinak se v podstatě nijak moc neodlišuje od ostatních notebooků ve své třídě, má WiFi i Bluetooth, dva USB porty a jeden eSATA port. Nemůže chybět čtečka paměťových karet, DVD mechanika a webkamera.

Do obchodů bude dodáván s procesory Intel CoreTM i3 a Intel CoreTM i5, kapacita RAM paměti je volitelná, stejně tak jako pevný disk.

Doporučená cena je zhruba 15 000 Kč.

Zdroj: Laptops.toshi­ba.com

Novinka Další dotykový notebook na trhu byla publikován 16. února 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...