Verbatim na CeBITu 2010 s několika novinkami

Tagy:  verbatim, disk, cebit, veletrh, usb

S nadcházejícím veletrhem CeBIT, který se uskuteční od 2. do 6. března tohoto roku se začíná mluvit o tom, jaký výrobce představí největší novinky, nejzajímavější zboží pro zákazníky nebo bude mít nejoriginálnější prezentaci. Na CeBITu nesmí chybět ani Verbatim, který tam má v úmyslu představit nové série pevných disků, především tedy ty externí.

Často se debatuje o tom, jak asi bude vypadat možná největší lákadlo ze stánku Verbatimu, a to externí pevný disk s rozhraním USB 3.0. Verbatim se bude zřejmě snažit využívat nové technologie hlavně tam, kde je velká kapacita, právě kvůli rychlosti přenosu.

U disků Blu-ray je také očekáváno představení jedné novinky a to média 2× BD-R LTH Type. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že disponuje, zatím jako jediný na světě technologií AZO, která podstatně zvyšuje spolehlivost disku a jeho ochranu před poškozením. Nový Blu-ray disk se bude prodávat i u nás, zhruba od března.

Představena má být i řada disků PowerBay, které jsou ale určeny spíše pro firmy než pro jednotlivce.

Zdroj: Verbatim-europe.co.uk

Novinka Verbatim na CeBITu 2010 s několika novinkami byla publikován 22. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...