Verbatim na CeBITu 2010 s několika novinkami

S nadcházejícím veletrhem CeBIT, který se uskuteční od 2. do 6. března tohoto roku se začíná mluvit o tom, jaký výrobce představí největší novinky, nejzajímavější zboží pro zákazníky nebo bude mít nejoriginálnější prezentaci. Na CeBITu nesmí chybět ani Verbatim, který tam má v úmyslu představit nové série pevných disků, především tedy ty externí.

Často se debatuje o tom, jak asi bude vypadat možná největší lákadlo ze stánku Verbatimu, a to externí pevný disk s rozhraním USB 3.0. Verbatim se bude zřejmě snažit využívat nové technologie hlavně tam, kde je velká kapacita, právě kvůli rychlosti přenosu.

U disků Blu-ray je také očekáváno představení jedné novinky a to média 2× BD-R LTH Type. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že disponuje, zatím jako jediný na světě technologií AZO, která podstatně zvyšuje spolehlivost disku a jeho ochranu před poškozením. Nový Blu-ray disk se bude prodávat i u nás, zhruba od března.

Představena má být i řada disků PowerBay, které jsou ale určeny spíše pro firmy než pro jednotlivce.

Zdroj: Verbatim-europe.co.uk

Novinka Verbatim na CeBITu 2010 s několika novinkami byla publikován 22. února 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!