Ve Windows budou nabízené i prohlížeče, které prakticky nikdo nepoužívá

Možná trochu nelogická zpráva přišla od vedení společnosti Microsoft a týká se operačního systému Windows. Microsoft se totiž rozhodl, že u Windowsu bude muset uživatel povinně vybrat internetový prohlížeč, který chce používat. Kromě jmen, které byly prakticky jisté se ale v seznamu objevily i ty prohlížeče, o kterých se moc nemluví.

Jisté místo mají v seznamu Firefox, Safari, Google Chrome, Internet Explorer a Opera. Z těch nepříliš obvyklých internetových prohlížečů Vám možná přijde povědomý Flock a Maxthon, možná ještě trochu Avant Browser. K-Meleon, GreenBrowser, FlashPeak a Sleipnir jsou pak zástupci těch nejtajemnějších.

V dohledné době by se prostřednictvím automatických aktualizací měla po spuštění počítače objevit nabídka internetových prohlížečů, vámi vybraný je pak stáhnut a nainstalován (samozřejmě, pokud ho ještě nemáte).

Celá věc je jakousi kompenzací za možnou konkurenční výhodu, kterou by mohl mít Microsoft se svým Internet Explorerem.

Zdroj: Weblogs.mozilla­zine.org

Novinka Ve Windows budou nabízené i prohlížeče, které prakticky nikdo nepoužívá byla publikován 24. února 2010 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!