Nová verze komunikátoru Pidgin

Tagy:  pidgin, instant messenger, icq, skype, msn, komunikace, kecálek

Vývojáři okolo IM programu Pidgin vydali novou verzi 2.6.6. Nová verze přináší velký počet oprav, jednou z nejdůležitějších je úprava práce s protokolem MSN, se kterým už by se neměl Pidgin „hádat“, problémy vedly k pádům aplikace.

U MSN se objevila ještě jedna změna, byl lehce poopraven zdrojový kód, čímž se snížila náročnost na internetové připojení a spotřebovává se méně systémové paměti. Navíc už by nemělo dělat problémy ani posílání souborů, které občas vedlo k pádům. Další změny jsou spíše kosmetické, například jako možnost si nastavit v obrázku profilu kromě fotky i GIF obrázek.

Mírná změna je i ve vyhledávání svých přátel, které jde nově najít pomocí emailové adresy.

Novou verzi programu Pidgin lze stahovat z oficiálních stránek

Zdroj: Pidgin.im

Novinka Nová verze komunikátoru Pidgin byla publikován 22. února 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!