Lide se mohou "soudit" přes internet

Včera vstoupila v platnost zajímavá novinka a služba Infojednání. Tato služba byla spuštěna na všech okresních soudech a díky ní můžete zjišťovat údaje o průběhu soudních jednání např. z pohodlí svého domova.

Cílem ministerstva spravedlnosti resp. projektu eJustice je: zrychlit, zlevnit a zprůhlednit. Projekt Infojednání spadá pod eJustici. Díky projektu můžete přesně vědět kdy a kde má být soudní jednání, jeho průběh, podávat platební rozkaz a mnoho jiného.

Ministr spravedlnosti Jiří Pospíšil dodává, že služba navazuje na aplikaci InfoSoud a poskytuje nyní ještě více informací. Služba bude do konce roku rozšířena o informace o jednání u krajských soudů.

Zdroj: Deník Metro

Novinka Lide se mohou "soudit" přes internet byla publikován 7. října 2008 v 07.32. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!