Disk s dvěma rozhraními: USB i eSATA v jednom

S jednoduchým řešením problému „kam s ním“ přišel Verbatim, respektive jeho nový produkt – externí disk, který má rozhraní eSATA ale i USB. Navíc je prodáván za velice přijatelnou cenu, vzhledem k tomu, jakou poskytuje ve svém připojení výhodu.

Disk je lehký, váží 200 gramů a rozměry jsou 130×80×17 mm, přitom má ale slušnou přenosovou rychlost 3 Gbit/s. Není k němu dodáván žádný adaptér, není totiž potřeba, disk si všechnu energii „bere“ prostřednictvím rozhraní z počítače. Základní výrobní kapacita je 500 GB, zatím není jasné zda bude k dispozici i větší verze.

Předinstalována je aplikace pro zálohování Nero BackItUp 4 Essentials, navíc je disk kompatibilní prakticky se všemi operačními systémy, Windows XP počínaje a Macem OS X 10.1 konče.

V balení dostanete všechny potřebné kabely, cena je 2 769 (doporučené maloobchodní cena).

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Disk s dvěma rozhraními: USB i eSATA v jednom byla publikován 28. února 2010 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!