Flash disk Kingston DT310 v novém kabátku

Společnost Kingston představila facelift svého dříve představeného flash disku – DT 310. DT 310 vychází z modelu Data Traveler 300, který se prodává již rok. Největším lákadlem novinky je zvýšená přenosová rychlost a znatelně upravený design.

Kapacita staronového disku je 256 GB, což řadí Data Traveler 310 k flash diskům s největší kapacitou na světě. Čtení dat probíhá rychlostí 25 MB/s, zapisování má rychlost 12 MB/s. Disk není příliš velký, s rozměry 73,7 mm x 22,2 mm x 16,1 mm nepředstavuje jeho přenášení problém. Nechybí mu praktické očko, díky kterému jej můžete nosit připnutý třeba na klíčích.

Starost nemusíte mít ani o bezpečnost, předinstalovaný software Password Traveler má tu vlastnost, že dokáže vytvořit privátní zónu (až 90% kapacity disku) na kterou se nikdo bez hesla nedostane. Možná malou pihou na kráse je, že se DT 310 bude prodávat jenom v jedné kapacitě.

Doporučená cena je 21 220 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Flash disk Kingston DT310 v novém kabátku byla publikován 1. března 2010 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Smajlíci
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Katastrální mapy online
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!