Skype 4.2 - konečně video v HD

Tagy:  skype, volání, telefon, volání zdarma, ip telefon, telefonování

Používáte Skype? Určitě Vás pak bude zajímat, že je k dispozici finální verze 4.2, kterou si můžete stáhnout. Přináší celkem výrazné změny oproti té minulé verzi, největším lákadlem bude možnost pořádat video hovory v HD kvalitě.

Právě v tolik očekávané technologii HD se ale objevuje jeden veliký problém. Skype sice bezproblémově hovor v HD uskuteční a přiznejme si, kvalita je skvělá jenže – na trhu zatím chybí HD kamery. Ne že by vůbec nebyly, ale jsou drahé a málo dostupné, i u nás je problém webkameru, která podporuje HD sehnat. Na každý pád je to ale „pojistka“ do budoucna a za nedlouho už budou snad hovory v HD standartem.

Kromě toho, že bylo opraveno několik menších chyb došlo i k lehkým změnám na vzhledu. Ještě jedna věc ale určitě potěší, je to funkce přepojování hovorů. Probíhající hovor si totiž můžete přepnout například na jiný Skype kontakt, nebo si ho nechat přesměrovat na pevnou linku či mobilní telefon.

Zdroj: Share.skype.com

Novinka Skype 4.2 - konečně video v HD byla publikován 1. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!