První dojmy z INVEXu

I náš redaktor navštívil veletrh INVEX. Aktuálně je počet návštěvníků relativně malý závažnější problémy se zatím neobjevují. Po sběžném shlédnutí všech pavilonů jako nejzajímavější působí veletrh práce JOB FAIR.

Vystavovatelů dorazilo dosti, i když oproti loňskému roku je počet „stánků“ o dost menší. Co se týče veletrhu DIGITEX a INTERKAMERA připravujeme pro Vás článek, kde Vám představíme největší novinky a zajímavosti na veletrhu.

Zítra, kdy začínají dny pro veřejnost, bude návštěvnost pravděpodobně vyšší, je také pravděpodobnost, že se objeví několik nových vystavovatelů. Každopádně se můžete těšit na články a celkové hodnocení veletrhu zde na Swmag.cz

Novinka První dojmy z INVEXu byla publikován 7. října 2008 v 11.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Smajlíci
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!