Norton 360 konečně ve verzi 4.0

Tagy:  symantec, bezpečnost, norton, norton 360, viry, trojany, trojský kůň, spyware, firewall

Jeden z největších výrobců bezpečnostních řešení pro počítače a servery, společnost Symantec právě uveřejnila finální verzi svého balíčku Norton 360. Jde o verzi s pořadovým číslem 4.0 a mimo ochrany osobního počítače se bude věnovat i zařízením iPad a iPhone.

Jednou z největších novinek v programu Norton 360 je mnohem větší ohled na výkon a rychlé fungování počítače. Pomocí správce spuštění tak může o mnoho klesnout doba, potřebná při zapínání počítače. V praxi se mluví o snížení doby při spouštění až o 41%. Samotný Norton 360 má ale zabudovaný i antivir (podle testů velice úspěšný), antispyware a dokonce i firewall. Při ochraně je důležitá i jedna věc, jestli program umí nebezpečný kód poznat. Pro Norton 360 to není problém, protože dokáže identifikovat i „nepojmenované“ nebezpečné kódy a chrání tak počítač vlastně ještě předtím, než je skutečně napaden.

Symantec logo

Symantec logo

Aplikaci Norton 360 4.0 se prodává už i u nás, její cena je 1 690 Kč a jako dárek dostanete možnost využít online úložiště o kapacitě 2 GB. Licence platí až pro tři počítače na celý jeden rok.

Zdroj: Blogs.pcmag.com

Novinka Norton 360 konečně ve verzi 4.0 byla publikován 3. března 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!