Norton 360 konečně ve verzi 4.0

Tagy:  symantec, bezpečnost, norton, norton 360, viry, trojany, trojský kůň, spyware, firewall

Jeden z největších výrobců bezpečnostních řešení pro počítače a servery, společnost Symantec právě uveřejnila finální verzi svého balíčku Norton 360. Jde o verzi s pořadovým číslem 4.0 a mimo ochrany osobního počítače se bude věnovat i zařízením iPad a iPhone.

Jednou z největších novinek v programu Norton 360 je mnohem větší ohled na výkon a rychlé fungování počítače. Pomocí správce spuštění tak může o mnoho klesnout doba, potřebná při zapínání počítače. V praxi se mluví o snížení doby při spouštění až o 41%. Samotný Norton 360 má ale zabudovaný i antivir (podle testů velice úspěšný), antispyware a dokonce i firewall. Při ochraně je důležitá i jedna věc, jestli program umí nebezpečný kód poznat. Pro Norton 360 to není problém, protože dokáže identifikovat i „nepojmenované“ nebezpečné kódy a chrání tak počítač vlastně ještě předtím, než je skutečně napaden.

Symantec logo

Symantec logo

Aplikaci Norton 360 4.0 se prodává už i u nás, její cena je 1 690 Kč a jako dárek dostanete možnost využít online úložiště o kapacitě 2 GB. Licence platí až pro tři počítače na celý jeden rok.

Zdroj: Blogs.pcmag.com

Novinka Norton 360 konečně ve verzi 4.0 byla publikován 3. března 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...