Norton 360 konečně ve verzi 4.0

Tagy:  symantec, bezpečnost, norton, norton 360, viry, trojany, trojský kůň, spyware, firewall

Jeden z největších výrobců bezpečnostních řešení pro počítače a servery, společnost Symantec právě uveřejnila finální verzi svého balíčku Norton 360. Jde o verzi s pořadovým číslem 4.0 a mimo ochrany osobního počítače se bude věnovat i zařízením iPad a iPhone.

Jednou z největších novinek v programu Norton 360 je mnohem větší ohled na výkon a rychlé fungování počítače. Pomocí správce spuštění tak může o mnoho klesnout doba, potřebná při zapínání počítače. V praxi se mluví o snížení doby při spouštění až o 41%. Samotný Norton 360 má ale zabudovaný i antivir (podle testů velice úspěšný), antispyware a dokonce i firewall. Při ochraně je důležitá i jedna věc, jestli program umí nebezpečný kód poznat. Pro Norton 360 to není problém, protože dokáže identifikovat i „nepojmenované“ nebezpečné kódy a chrání tak počítač vlastně ještě předtím, než je skutečně napaden.

Symantec logo

Symantec logo

Aplikaci Norton 360 4.0 se prodává už i u nás, její cena je 1 690 Kč a jako dárek dostanete možnost využít online úložiště o kapacitě 2 GB. Licence platí až pro tři počítače na celý jeden rok.

Zdroj: Blogs.pcmag.com

Novinka Norton 360 konečně ve verzi 4.0 byla publikován 3. března 2010 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!