Google zrychlil Gmal, ale ne pro Internet Explorer

Tagy:  google, mail, google mail, rychlost, výkomm

Ti z vás, kteří využívají Gmail si možná všimli, že funguje o dost rychleji než předtím. Google totiž zapracoval na podpoře využívání Gmailu, respektive dosáhl zrychlení díky lepší práci s otevřenými okny. V praxi to vypadal tak, že pokud jste si otevřeli například každý mail v samostatném okně, načítání oken trvalo velice dlouhou dobu. To už by se vám nyní nemělo stávat takřka vůbec, a okna by se měla načítat doslova „ďábelskou“ rychlostí.

Navíc je mírně upraveno i rozhraní Gmailu, na otvírání dalších oken se bude využívat tlačítko, které fanou funkci provede. Popřípadě je možné využít zmáčknutí klávesy Shift a kliknutí na požadovaný mail, význam je stejný.

Je tu ale jedno veliké ale, hlavně pro uživatele, kteří používají pro prohlížení stránek internetový prohlížeč Internet Explorer. Ti mají totiž smůlu a na rychlejší načítání si musejí nechat zajít chuť. Podle Googlu za to můžou technické problémy. V ostatních prohlížečích ale jde nová funkce bez problémů.

Zdroj: Mail.google.com

Novinka Google zrychlil Gmal, ale ne pro Internet Explorer byla publikován 4. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...