Google zrychlil Gmal, ale ne pro Internet Explorer

Ti z vás, kteří využívají Gmail si možná všimli, že funguje o dost rychleji než předtím. Google totiž zapracoval na podpoře využívání Gmailu, respektive dosáhl zrychlení díky lepší práci s otevřenými okny. V praxi to vypadal tak, že pokud jste si otevřeli například každý mail v samostatném okně, načítání oken trvalo velice dlouhou dobu. To už by se vám nyní nemělo stávat takřka vůbec, a okna by se měla načítat doslova „ďábelskou“ rychlostí.

Navíc je mírně upraveno i rozhraní Gmailu, na otvírání dalších oken se bude využívat tlačítko, které fanou funkci provede. Popřípadě je možné využít zmáčknutí klávesy Shift a kliknutí na požadovaný mail, význam je stejný.

Je tu ale jedno veliké ale, hlavně pro uživatele, kteří používají pro prohlížení stránek internetový prohlížeč Internet Explorer. Ti mají totiž smůlu a na rychlejší načítání si musejí nechat zajít chuť. Podle Googlu za to můžou technické problémy. V ostatních prohlížečích ale jde nová funkce bez problémů.

Zdroj: Mail.google.com

Novinka Google zrychlil Gmal, ale ne pro Internet Explorer byla publikován 4. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!