Google zrychlil Gmal, ale ne pro Internet Explorer

Tagy:  google, mail, google mail, rychlost, výkomm

Ti z vás, kteří využívají Gmail si možná všimli, že funguje o dost rychleji než předtím. Google totiž zapracoval na podpoře využívání Gmailu, respektive dosáhl zrychlení díky lepší práci s otevřenými okny. V praxi to vypadal tak, že pokud jste si otevřeli například každý mail v samostatném okně, načítání oken trvalo velice dlouhou dobu. To už by se vám nyní nemělo stávat takřka vůbec, a okna by se měla načítat doslova „ďábelskou“ rychlostí.

Navíc je mírně upraveno i rozhraní Gmailu, na otvírání dalších oken se bude využívat tlačítko, které fanou funkci provede. Popřípadě je možné využít zmáčknutí klávesy Shift a kliknutí na požadovaný mail, význam je stejný.

Je tu ale jedno veliké ale, hlavně pro uživatele, kteří používají pro prohlížení stránek internetový prohlížeč Internet Explorer. Ti mají totiž smůlu a na rychlejší načítání si musejí nechat zajít chuť. Podle Googlu za to můžou technické problémy. V ostatních prohlížečích ale jde nová funkce bez problémů.

Zdroj: Mail.google.com

Novinka Google zrychlil Gmal, ale ne pro Internet Explorer byla publikován 4. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!