Apple - žaloba na HTC kvůli porušení patentů

Apple se pouští do dalšího soudního procesu, tentokrát je na straně obžalovaného firma HTC. Apple obviňuje HTC z porušení dvaceti patentů, které mají souvislost s iPhonem, mlv se například o uživatelském rozhraní nebo některých hardwarových prvcích. Žalobou se bude zabývat soud v Delaware, k Applu se ještě připojila Komise pro mezinárodní obchod, která má za úkol hlídat práva k patentům a k obchodním značkám.

„Můžeme nečinně sedět a sledovat konkurenci, jak si přivlastňuje naše patentované vynálezy, nebo s tím můžeme něco udělat. Rozhodli jsme se s tím něco udělat,“ říká Steve Jobs, generální ředitel společnosti Apple. „Myslíme si, že obchodní soutěžení je dobrá věc, ale naši konkurenti by měli vytvářet své vlastní originální technologie a ne krást ty naše.“

iPhone je na trhu už od roku 2007, zatím znamenal pro Apple obrovský zisk a dosáhl velké oblíbenosti mezi uživateli, kterou ještě zvýšilo uvedení vylepšené verze Apple iPhone 3G. Od uvedení na trh se prodalo okolo 40 miliónů iPhonů.

Zdroj: Apple.com

Novinka Apple - žaloba na HTC kvůli porušení patentů byla publikován 8. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!