Boj s bezpečnostními hrozbami na začátku nového desetiletí

Bezpečnost a ochrana firemních dat a sítí je jedním z důležitých podmínek pro úspěch každé společnosti. Informační prostředí se stále mění, a proto je nutné přizpůsobit IT ochranu velmi dynamickému vývoji v této oblasti. Cílem odborné konference a výstavy IT Security Workshop je dívat se na otázku bezpečnosti komplexně a z mnoha různých úhlů pohledu, jelikož právě komplexita hrozeb činí informační systémy tak zranitelnými. Zanedbání jedné složky může mít fatální důsledky pro celý systém. Konference seznámí své návštěvníky s řešeními pro ochranu proti ztrátě dat, s možnostmi minimalizace rizik za zachování snadné dostupnosti dat, či s nejmodernějšími nástroji z oblasti ochrany proti malware, antivirové a firewallové ochrany. Letošní ročník se uskuteční 23. března v pražském kongresovém centru U Hájků. Podrobné informace včetně kompletního programu a registrace online naleznete na www.itsw.cz.

Novinka Boj s bezpečnostními hrozbami na začátku nového desetiletí byla publikován 5. března 2010 v 17.00. Autorem novinky je Marek Maťovka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!