Boj s bezpečnostními hrozbami na začátku nového desetiletí

Tagy:  konference, ITWS

Bezpečnost a ochrana firemních dat a sítí je jedním z důležitých podmínek pro úspěch každé společnosti. Informační prostředí se stále mění, a proto je nutné přizpůsobit IT ochranu velmi dynamickému vývoji v této oblasti. Cílem odborné konference a výstavy IT Security Workshop je dívat se na otázku bezpečnosti komplexně a z mnoha různých úhlů pohledu, jelikož právě komplexita hrozeb činí informační systémy tak zranitelnými. Zanedbání jedné složky může mít fatální důsledky pro celý systém. Konference seznámí své návštěvníky s řešeními pro ochranu proti ztrátě dat, s možnostmi minimalizace rizik za zachování snadné dostupnosti dat, či s nejmodernějšími nástroji z oblasti ochrany proti malware, antivirové a firewallové ochrany. Letošní ročník se uskuteční 23. března v pražském kongresovém centru U Hájků. Podrobné informace včetně kompletního programu a registrace online naleznete na www.itsw.cz.

Novinka Boj s bezpečnostními hrozbami na začátku nového desetiletí byla publikován 5. března 2010 v 17.00. Autorem novinky je Marek Maťovka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!