Microsoft office aktualizace

Tagy:  Microsoft, office, kancelář, kancelářský balík, word, excel, powerpoint

Máte kancelářský balík Microsoft Office 2007? Možná Vás bude zajímat, že je zde možnost si verzi 2007 upgradovat na verzi Office 2010. Proto, aby byl nárok uznán je ovšem potřeba několik doplňujících informací.

Nárok na bezplatný upgrade Office 2007 na Office 2010 mají ti zákazníci, kteří si koupili balík v „krabici“ nebo ho mají na počítači předinstalovaný. Pokud se vlezete do termínu od pátého března do třicátého srpna roku 2007, máte o upgrade postaráno. Microsoft se navíc snaží nalákat zákazníky i na to, že Office 2010 bude ke stažení na internetu, pro stáhnutí ale musíte zadávat svoje identifikační čís­lo.

Navíc je potřeba ještě zjistit, jestli ovládáte, nebo respektive máte nainstalovanou tu správnou jazykovou mutaci. Upgrade je dostupný celkem pro 22 jazykových verzí Microsoft Office, naše, tuzemská verze nechybí, naopak na Slovensku jsou zřejmě v tomto případě smutní.

MS Office 2010 se bude prodávat i v 64bitové verzi, což je celkem slušné překvapení.

Novinka Microsoft office aktualizace byla publikován 10. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...