Microsoft office aktualizace

Tagy:  Microsoft, office, kancelář, kancelářský balík, word, excel, powerpoint

Máte kancelářský balík Microsoft Office 2007? Možná Vás bude zajímat, že je zde možnost si verzi 2007 upgradovat na verzi Office 2010. Proto, aby byl nárok uznán je ovšem potřeba několik doplňujících informací.

Nárok na bezplatný upgrade Office 2007 na Office 2010 mají ti zákazníci, kteří si koupili balík v „krabici“ nebo ho mají na počítači předinstalovaný. Pokud se vlezete do termínu od pátého března do třicátého srpna roku 2007, máte o upgrade postaráno. Microsoft se navíc snaží nalákat zákazníky i na to, že Office 2010 bude ke stažení na internetu, pro stáhnutí ale musíte zadávat svoje identifikační čís­lo.

Navíc je potřeba ještě zjistit, jestli ovládáte, nebo respektive máte nainstalovanou tu správnou jazykovou mutaci. Upgrade je dostupný celkem pro 22 jazykových verzí Microsoft Office, naše, tuzemská verze nechybí, naopak na Slovensku jsou zřejmě v tomto případě smutní.

MS Office 2010 se bude prodávat i v 64bitové verzi, což je celkem slušné překvapení.

Novinka Microsoft office aktualizace byla publikován 10. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!