Recesisté pohřbili Internet Explorer

Tagy:  microsoft, internet, internet explorer, firefox, pohřeb

Parta recesistů pod patronátem jedné IT firmy, navrhující webový design se rozhodla „pohřbít“ Internet explorer verze 6.0. Obřad byl brán až úsměvně vážně, prohlížeč dokonce dostal svou rakev, ve které byl vypodobněn.

Internet Explorer 6.0 „zemřel“ po osmi rocích provozu, jako datum „úmrtí“ je stanoven první březen, což je také den, kdy Google přestal pod svými službami podporovat IE 6.0, hlavně kvůli bezpečnosti, rychlosti a snaze „omladit“ svoje webové služby tak IE končí. „Pohřeb“ se konal v Mountain View v Kalifornii.

Je to už týden, co mají ti s IE 6.0 problém, nedostanou se třeba na službu Google Docs. Navíc se chystají i další omezení, například konec podpory pro server YouTube.com. Velikým paradoxem je, že ještě na konci loňského roku zabíral Internet Explorer první místa na trhu s webovými prohlížeči, nyní ale jeho podíl znatelněji klesá.

Vedení společnosti Microsoft dokonce poslalo kytici s „osobním vzkazem“.

Zdroj: IE6funreal.com

Novinka Recesisté pohřbili Internet Explorer byla publikován 9. března 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!