Objednávky na iPad od 12. března, prodej od 3. dubna

Tagy:  apple, ipad, varianty, multi-touch, novinka, prodej, obchod, objednávky

Apple se chystá ve velice blízké budoucnosti představit svůj nový výrobek, iPad. Oficiální datum zahájení prodeje je stanoveno na třetí duben, iPad bude k dispozici ve variantách s rozhraním WiFi i 3G. 3. duben je datum zahájení prodeje v USA i v jiných zemích, konkrétně je přislíben prodej v Německu, Itálii, Japonsku, Švýcarsku, Španělsku, Velké Británii, Austrálii a Kanadě.

Dokonce je možné již za dva dny začít s objednáváním iPadů, 12. březen je datum, kdy si v USA může kdokoliv iPad objednat v uvedených variantách. Varianta Wi-Fi + 3G se bude objednávat prostřednictvím internetového obchodu, verze s WiFi je možné objednávat v maloobchodních prodejnách Applu.

Pokud jste se zajímali i o cenu celého přístroje, ta je stanovena na 499 dolarů. Podle technických údajů nebude iPad vůbec náročný na přenášení. Tloušťka je 1,3 centimetru, iPad váží 700 gramů a baterie by měla vydržet v provozu až deset hodin.

Velikým lákadlem pro případné zájemce je rozhraní Multi-Touch, které pomáhá při práci s internetem.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Objednávky na iPad od 12. března, prodej od 3. dubna byla publikován 10. března 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!