Objednávky na iPad od 12. března, prodej od 3. dubna

Tagy:  apple, ipad, varianty, multi-touch, novinka, prodej, obchod, objednávky

Apple se chystá ve velice blízké budoucnosti představit svůj nový výrobek, iPad. Oficiální datum zahájení prodeje je stanoveno na třetí duben, iPad bude k dispozici ve variantách s rozhraním WiFi i 3G. 3. duben je datum zahájení prodeje v USA i v jiných zemích, konkrétně je přislíben prodej v Německu, Itálii, Japonsku, Švýcarsku, Španělsku, Velké Británii, Austrálii a Kanadě.

Dokonce je možné již za dva dny začít s objednáváním iPadů, 12. březen je datum, kdy si v USA může kdokoliv iPad objednat v uvedených variantách. Varianta Wi-Fi + 3G se bude objednávat prostřednictvím internetového obchodu, verze s WiFi je možné objednávat v maloobchodních prodejnách Applu.

Pokud jste se zajímali i o cenu celého přístroje, ta je stanovena na 499 dolarů. Podle technických údajů nebude iPad vůbec náročný na přenášení. Tloušťka je 1,3 centimetru, iPad váží 700 gramů a baterie by měla vydržet v provozu až deset hodin.

Velikým lákadlem pro případné zájemce je rozhraní Multi-Touch, které pomáhá při práci s internetem.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Objednávky na iPad od 12. března, prodej od 3. dubna byla publikován 10. března 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!