Prodej Zoner Photo Studio 11 začal

Prodej nové verze grafického editoru Zoner Photo Studio 11 začal souběžně s veletrhem INVEX. Tam byl také tento nový software představen a návštěvníci stánku si mohli přímo vyzkoušet, jak se s ním pracuje.

Zoner Photo Studio 11 se chlubí několika novými funkcemi. Jde hlavně o okna Prohlížeč a Akce. Akce slouží k výběru nejzákladnějších nástrojů pro úpravu fotek, neustále tak máte přehled o tom, který nástroj právě používáte a které můžete využít. Prohlížeč je vytvořen ke snadnému procházení obrázků ve složkách. Za zmínku stojí i nová nápověda k programu a průvodce při spuštění.

Zoner logo

Nové jsou šablony pro webové galerie, přibylo i několik nástrojů pro úpravu fotek, např. Magnetické laso a Eliptický výběr.

Cena elektronické verze Professional vyjde na 1 999 Kč, „krabicová“ verze je o třista korun dražší. Elektronická verze Home stojí 1 199 Kč, „krabicová“ je opět o třista korun dražší.

Zdroj: Zoner.cz

Novinka Prodej Zoner Photo Studio 11 začal byla publikován 9. října 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!