Prodej Zoner Photo Studio 11 začal

Prodej nové verze grafického editoru Zoner Photo Studio 11 začal souběžně s veletrhem INVEX. Tam byl také tento nový software představen a návštěvníci stánku si mohli přímo vyzkoušet, jak se s ním pracuje.

Zoner Photo Studio 11 se chlubí několika novými funkcemi. Jde hlavně o okna Prohlížeč a Akce. Akce slouží k výběru nejzákladnějších nástrojů pro úpravu fotek, neustále tak máte přehled o tom, který nástroj právě používáte a které můžete využít. Prohlížeč je vytvořen ke snadnému procházení obrázků ve složkách. Za zmínku stojí i nová nápověda k programu a průvodce při spuštění.

Zoner logo

Nové jsou šablony pro webové galerie, přibylo i několik nástrojů pro úpravu fotek, např. Magnetické laso a Eliptický výběr.

Cena elektronické verze Professional vyjde na 1 999 Kč, „krabicová“ verze je o třista korun dražší. Elektronická verze Home stojí 1 199 Kč, „krabicová“ je opět o třista korun dražší.

Zdroj: Zoner.cz

Novinka Prodej Zoner Photo Studio 11 začal byla publikován 9. října 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...