První Service Pack pro Windows 7 asi už letos

Tagy:  windows 7, microsoft, prodej, prodeje, service pack, service pack 1

První service pack pro operační systém Windows 7 bude zřejmě vydán ještě tento rok. Aktuálně je internet plný dohadů o přesném datu zveřejnění opravného a rozšiřujícího balíčku, server TechARP.com předpovídá nejspíše prosinec letošního roku. Tomuto údaji by se dalo věřit, protože TechARP.com je v předpovědích k Microsoftu celkem přesný, předpověděl i vydávání opravných balíčků pro Windows XP a Windows Vista.

Microsoft vypouští service packy pro operační systémy vždy během čtrnácti měsíců. Bohužel samotný Microsoft o této věci mlčí, na přímé dotazy neodpovídá, nebo eliminuje informace s tím, že „o ničem se pořádně ještě neví“.

Windows 7 se prodává od října loňského roku a pokud by odhad vyšel, skutečně by se měl service pack objevit na konci tohoto roku.

Windows 7 je pro Microsoft velikým krokem kupředu, hlavně díky svým novým funkcím a značně pozměněnému základu. Zaznamenal celkem dobrý prodejní úspěch.

Zdroj: TheRegister.co.uk

Novinka První Service Pack pro Windows 7 asi už letos byla publikován 11. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...