První Service Pack pro Windows 7 asi už letos

První service pack pro operační systém Windows 7 bude zřejmě vydán ještě tento rok. Aktuálně je internet plný dohadů o přesném datu zveřejnění opravného a rozšiřujícího balíčku, server TechARP.com předpovídá nejspíše prosinec letošního roku. Tomuto údaji by se dalo věřit, protože TechARP.com je v předpovědích k Microsoftu celkem přesný, předpověděl i vydávání opravných balíčků pro Windows XP a Windows Vista.

Microsoft vypouští service packy pro operační systémy vždy během čtrnácti měsíců. Bohužel samotný Microsoft o této věci mlčí, na přímé dotazy neodpovídá, nebo eliminuje informace s tím, že „o ničem se pořádně ještě neví“.

Windows 7 se prodává od října loňského roku a pokud by odhad vyšel, skutečně by se měl service pack objevit na konci tohoto roku.

Windows 7 je pro Microsoft velikým krokem kupředu, hlavně díky svým novým funkcím a značně pozměněnému základu. Zaznamenal celkem dobrý prodejní úspěch.

Zdroj: TheRegister.co.uk

Novinka První Service Pack pro Windows 7 asi už letos byla publikován 11. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!