Google Apps se rozvíjí, poskytovány budou i aplikace třetích stran

Tagy:  google, google aps, aplikace, vývojáři, třetí strana

Google se rozhodl udělat relativně významný krok v doméně Google Apps. Na té byly zatím nabízeny jen aplikace z dílen Googlu, popřípadě spolupracovníků Googlu. Nyní se nabídka o dost rozvine, přístupné totiž budou i aplikace cizích vývojářů.

Zatím je možné využívat zhruba padesát „cizích“ aplikací, většinou jde o různé utilitky, jako aplikace pro práci s poštou, pro plánování osobního času nebo pro zálohování dat. Tyto aplikace jsou většinou placené, ovšem Google na nich přesto vydělá, neboť vývojáři, pokud chtějí svoji práci umístit na Google Apps musí odvést 20% podíl ze zisku.

Google Apps je, spíše než pro jednotlivce určen pro malé firmy a instituce, které se díky němu mohou snadněji orientovat v uživatelských účtech. Jde o relativně výnosný podnik, samotné Google Apps využívá okolo dvou miliónů zákazníků, skutečný počet lidí je ale o dost větší – jde o vytvořené uživatelské účty.

Zdroj: Google.com/mar­ketplace

Novinka Google Apps se rozvíjí, poskytovány budou i aplikace třetích stran byla publikován 12. března 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!