Nejvíce nebezpečných webových serverů je v USA

AVG Technologies se kromě vývoje jednoho z nejpoužívanějších antivirových řešení věnuje i průzkumům bezpečnosti na internetu. Právě byla publikována jedna ze zpráv, která leckoho možná dosti překvapí.

Kdo by řekl, že Čína je zemí, kde je nejvíce stránek, které jsou nějakým způsobem napadené, nebo jsou přímo určeny pro různé „nečisté“ jednání by se hluboce spletl. Nejvíce malware a různých škodlivých stránek pochází z USA, Čína zaujímá až třetí místo, před ni se totiž dostalo Německo.

Průzkumu se účastnilo 110 miliónů lidí z celého světa a právě na stránkách v USA je největší riziko, že přijdete o své osobní údaje, nebo o své peníze. Velké nebezpečí tkví v tom, že u většiny stránek nemusí být na první pohled patrné, že mohou nějak ublížit, o to větší je pak překvapení.

Vysoká technologická pokročilost internetu v zámoří je tak spíše na škodu, protože je jednodušší oklamat návštěvníka stránek.

Zdroj: Frontierindia.net

Novinka Nejvíce nebezpečných webových serverů je v USA byla publikován 14. března 2010 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!