Intel začne prodávat nový SSD disk

Intel už se zřejmě nechce zaměřovat jenom na procesory, ale stále silněji začíná pronikat do trhu s SSD disky. Novinka patří do zavedené řady Intel X25-V Value SATA SSD, disk bude určen pro spíše nenáročné uživatele, kteří nechtějí dávat za paměťové média velké peníze.

Velikou výhodou vyvinutého disku je jeho rychlost, Intel doporučuje používat jej společně s obyčejným pevným diskem. V případě, že počítač, respektive operační systém bude startovat přes SSD a zbytek programů bude uložen na pevném disku, výrazně to zrychlí start i vypínání.

Nový disk má kapacitu 40 GB, jde o celkem odolný a rychlý typ, je chráněn i před výpadkem proudu, tedy pokud se vypne elektřina, o své data nemusíte přijít. Kromě představené 40 GB varianty najdeme v portfoliu Intelu i 80 a 160 GB verzi.

Cena za nejnižší kapacitu je stanovena na 125 dolarů, kromě samotného disku dostanete i předinstalované utility.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Intel začne prodávat nový SSD disk byla publikován 17. března 2010 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!