Opera Mini 5 a Mobile 10 jsou ke stažení už ve finálních verzích

Vývojář prohlížečů Opera Software uvolnil ke stahování finální verze prohlížečů Opera Mini 5 a Opera Mobile 10. Pro ty, kteří používají tyto prohlížeče delší dobu může být přechod na novou verzi trochu šokem, protože je výrazně změněno uživatelské prostředí.

Nové verze by měly v plné míře podporovat ovládání dotykem, tedy u těch telefonů, které jím disponují. Navíc se, stejně jako v počítačové verzi prohlížeče, zpřístupnilo otevírání více stránek, resp. panelů. Jinak je k dispozici obvyklý manažer stahování, nezapomnělo se ani na správce hesel, čímž odpadává potřebné vyplňování formulářů na webových stránkách.

Silně je podporována práce při synchronizaci, není problém si z počítače do mobilního telefonu přehrát katalog oblíbených stránek, nebo již zmiňované hesla. Samozřejmě se objevilo i několik úprav, které mají vést k rychlejšímu běhu prohlížečů a měly by přispět k lepší stabilitě.

Operu stáhnete z oficiálních stránek

Zdroj: Opera.com

Novinka Opera Mini 5 a Mobile 10 jsou ke stažení už ve finálních verzích byla publikován 17. března 2010 v 10.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!