Diskuse ke článku Ad-Aware 10 – Kvalitní antivirus

Opravdu jen na 30 dní?

Napsal/a: Vojta

Přidáno: 02.02.2013 08.34

Odpovědět

„První je Free Antivirus+, který je zdarma pouze na 30 dní …“ – opravdu je zdarma JEN na 30 dní? Nejsem si tím tak úplně jistý …

RE: Opravdu jen na 30 dní?

Daniel Hlas - autor článku

Odpovědět

Dobrý den, za celou redakci děkuji za komentář. Stáhl jsem si pro jistotu znovu Free Antivirus+, nainstaloval a skutečně je zdarma pouze na 30 dní. Vidět to můžete i na přiloženém obrázku v článku, konkrétně na tomto: http://www.swmag.cz/…/large_1.jpg kde je dole napsáno (anglicky), že ochrana vyprší za 30 dní. Dále se nabízí registrace či aktivace, ale u těchto kroků je již nutné zaplatit.

RE: RE: Opravdu jen na 30 dní?

Karel

Odpovědět

…sice nejsem expert na angličtinu ale já jsem se celkem lehce dostal do tabulky kde jsem měl možnost si zaplatit program nebo zvolit Free verzi,po odkliknutí free nasledoval požadavek mého emailu a ještě mi byla nabídnuta možnost zpráv o novinkách Lavasoftu…pak následovala-po odkliknutí.další tabulka kde jsem zadal 20 místný kod pro free verzi který mi přišel mezitím bleskově emailem …po zadání kodu zmizla ta časová lišta na 30 dnu…a je to…takže to co tady píšete s těmi 30 dny je hloupost..a troufám si říci,že ten kod pro free vezi Vám program nabídne sám po uplynutí těch 30 dnu.....

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  7. Libimseti.cz
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!