Diskuse ke článku Ad-Aware 10 – Kvalitní antivirus

Opravdu jen na 30 dní?

Napsal/a: Vojta

Přidáno: 02.02.2013 08.34

Odpovědět

„První je Free Antivirus+, který je zdarma pouze na 30 dní …“ – opravdu je zdarma JEN na 30 dní? Nejsem si tím tak úplně jistý …

RE: Opravdu jen na 30 dní?

Daniel Hlas - autor článku

Odpovědět

Dobrý den, za celou redakci děkuji za komentář. Stáhl jsem si pro jistotu znovu Free Antivirus+, nainstaloval a skutečně je zdarma pouze na 30 dní. Vidět to můžete i na přiloženém obrázku v článku, konkrétně na tomto: http://www.swmag.cz/…/large_1.jpg kde je dole napsáno (anglicky), že ochrana vyprší za 30 dní. Dále se nabízí registrace či aktivace, ale u těchto kroků je již nutné zaplatit.

RE: RE: Opravdu jen na 30 dní?

Karel

Odpovědět

…sice nejsem expert na angličtinu ale já jsem se celkem lehce dostal do tabulky kde jsem měl možnost si zaplatit program nebo zvolit Free verzi,po odkliknutí free nasledoval požadavek mého emailu a ještě mi byla nabídnuta možnost zpráv o novinkách Lavasoftu…pak následovala-po odkliknutí.další tabulka kde jsem zadal 20 místný kod pro free verzi který mi přišel mezitím bleskově emailem …po zadání kodu zmizla ta časová lišta na 30 dnu…a je to…takže to co tady píšete s těmi 30 dny je hloupost..a troufám si říci,že ten kod pro free vezi Vám program nabídne sám po uplynutí těch 30 dnu.....

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!