Email Academy – Revoluce v podnikání

Tagy:  jak snadno vydělávat přes internet, efektivní vydělávání skrze internet, efektivní obchodní email, prodávejte skrze email, jak méně pracovat a více vydělávat

Email Academy – Revoluce v podnikání

Pro vÃ…¡echny, kdo chtÄ›jí znát poznat cestu úspěÃ…¡ného podnikání pÃ…™ichází David KirÃ…¡ a jeho Email Academy. Díky tomuto projektu má kaÃ…¾dý jedinec moÃ…¾nost se zastavit, naučit se správným metodám a stát se ve svém byznysu skutečnÄ› produktivním. ÄŒtÄ›te rozhodnÄ› dále a změÃ…ˆte svÃ…¯j Ã…¾ivot konečnÄ› k lepÃ…¡ÃƒÃ‚­mu!

Změna

Mnozí samozÃ…™ejmÄ› namítají, Ã…¾e musí pracovat a nemají čas se něčemu učit či cokoliv plánovat. Jiní si zase ono vzdÄ›lávání slibují, ale odsouvají ho na stále pozdÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ termín a vlastnÄ› k nÄ›mu nikdy nedojde. Tito muÃ…¾i činu vÃ…¡ak nechápou zásadní rozdíl ve zpÃ…¯sobu vlastní práce. Pokud totiÃ…¾ nemáme tu správnou strategii, ten správný pÃ…™ÃƒƒÃ‚­stup, mÃ…¯Ã…¾eme pracovat 15 hodin dennÄ›, zanedbávat rodinu, pÃ…™ÃƒƒÃ‚¡tele i zdraví, ale výsledek stejnÄ› nebude úmÄ›rný naÃ…¡ÃƒÃ‚­ námaze. Proto se vyplatí zamyslet se nad tím, jak svou práci provádíme, abychom z ní mohli konečně těÃ…¾it.

Úvodní obrazovka EmailAcademy.cz

Úvodní obrazovka EmailAcademy.cz

David KirÃ…¡

David KirÃ…¡ je známý podnikatel z Brna, který je autorem Ã…™ady úspěÃ…¡ných projektÃ…¯, mezi které patÃ…™ÃƒƒÃ‚­ Miliónové Impérium, Zelenalimetka.cz, Budstastny.cz a v neposlední Ã…™adÄ› také Email Aacademy, kterému se v tomto článku budeme vÄ›novat. Více informací o Davidu KirÃ…¡ovi pak nalezneme na jeho oficiálních stránkách zde.

DavidKirs.cz

DavidKirs.cz

Email Academy

Email Academy je jedinečný projekt, ve kterém nás autor seznámí s metodami, na kterých sám vybudoval úspěÃ…¡né firmy a projekty. Ã…½ijeme v uspÄ›chané dobÄ›, kdy utrácíme za reklamu, pracujeme od rána do večera, ale neblížÃ­me Ã…¾ÃƒÃ‚¡danému cíli. David KirÃ…¡ nám podrobnÄ› vysvÄ›tlí, jak vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­vat jedinečné nástroje, které v současnosti máme vÃ…¡ichni k dispozici – internet a email. PrávÄ› to jsou totiÃ…¾ mocné nástroje, které nestojí téměÃ…™ Ã…¾ÃƒÃ‚¡dné peníze. Otázkou pak zÃ…¯stává, jak pÃ…™esnÄ› je vyuÃ…¾ÃƒÃ‚­t a právÄ› takové metody se v Email Academy naučíme. Dále zjistíme, jak se stát strategickým podnikatelem, který neÃ…™eÃ…¡ÃƒÃ‚­ jen aktuální situace, ale pracuje dle kvalitnÄ› navrÃ…¾eného systému, který samozÃ…™ejmÄ› vede ke značným ziskÃ…¯m i volnému času. K tomu nám dopomÃ…¯Ã…¾e 7 tajemství, o které se s námi David KirÃ…¡ rád podÄ›lí. Konkrétní postupy zde samozÃ…™ejmÄ› popisovat nebudeme, ale vÃ…¡e najdete v Email Academy.

Email Academy logo

Email Academy logo

Cesta k poznání

MoÃ…¾ná se ptáte, jakou Ã…¾e cestou se vlastnÄ› vÃ…¡echny ty dÃ…¯leÃ…¾ité informace dozvíme. ZpÃ…¯sobÃ…¯ je hned nÄ›kolik a tak si mÃ…¯Ã…¾e kaÃ…¾dý vybrat dle svého gusta a uvážení. Pro vÄ›tÃ…¡inu účastníkÃ…¯ bude nejpohodlnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ a nejzáživnÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ sledovat videa, na kterých uvidíme Davida KirÃ…¡e spolu s ilustrujícími obrázky, pÃ…™i kterých nám vÃ…¡e postupnÄ› vysvÄ›tluje. Obsah tohoto kurzu je rozdÄ›len do tÃ…™ÃƒƒÃ‚­ videí, které jsou vÃ…¡ak dosti dlouhé. První z nich má téměÃ…™ čtyÃ…™icet minut a tak se nemusíme obávat, Ã…¾e by jsme se toho dozvÄ›dÄ›li pÃ…™ÃƒƒÃ‚­liÃ…¡ málo. DalÃ…¡ÃƒÃ‚­ metodou je vÃ…¡e si poslechnout coby audio v MP3 formátu, na kterém je úplnÄ› to samé, co na videu. Poslední moÃ…¾ností je pak elektronická kniha, která je zcela zdarma ke staÃ…¾ení. AÃ…Â¥ uÃ…¾ si zvolíte kterýkoliv zpÃ…¯sob, zamiÃ…™te na www.emailacademy.cz pro dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ podrobnosti. Nutno dodat, Ã…¾e projekt Email Academy doprovází velice vkusný, jednoduchý a pÃ…™itom moderní design. To platí nejenom pro webové stránky a videa, ale také pro eknihu a dalÃ…¡ÃƒÃ‚­ projekty Davida KirÃ…¡e.

EmailAcademy.cz video

EmailAcademy.cz video

Závěrem

Rozhodnutí, zda dát Email Academy Ã…¡anci je samozÃ…™ejmÄ› na vás. Z vlastní zkuÃ…¡enosti vám vÃ…¡ak doporučujeme tomuto projektu alespoÃ…ˆ nÄ›kolik minut vÄ›novat. MÃ…¯Ã…¾e vám to zmÄ›nit Ã…¾ivot. Za kurzy s podobným obsahem se dnes platí mnoho tisíc, tak proč nezkusit nÄ›co, co je zcela zdarma a co si mÃ…¯Ã…¾eme bez riskování financí snadno vyzkouÃ…¡et?

Podívejte se na toto video ZDARMA, které pro Vás pÃ…™ipravil jeden z nejúspěÃ…¡nÄ›jÃ…¡ÃƒÃ‚­ch podnikatelÃ…¯ na internetu v ÄŒR. Video má nabitých 40 minut, je plné skvÄ›lých informací a osobních pÃ…™ÃƒƒÃ‚­bÄ›hÃ…¯. Je plné inspirace a donutí Vás k zamyÃ…¡lení nad moÃ…¾nostmi podnikání. Proč dÄ›lat podnikání sloÃ…¾itÄ›, kdyÃ…¾ to lze zjednoduÃ…¡it? ZjistÄ›te jak a bude Vás to stát jen VášÂ Ã„as.

Článek Email Academy – Revoluce v podnikání byl publikován 12. března 2013 v 14.45 v rubrice Internet. Autorem článku je Daniel Hlas. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!