Návod, jak zrušit Facebook

Tagy:  Facebook, zrušení, účet, sociální, sítě, deaktivace, účtu, osobní, údaje, jak smazat facebook, jak zrušit facebook, smazání facebooku, zrušení facebooku

Sponzorované odkazy

Návod, jak zrušit Facebook

V Česku jsou už přes tři miliony uživatelů Facebooku. Tento fenomén zasáhl zejména mladou generaci uživatelů internetu, ale v poslední době se dostává do povědomí i mezi starší uživatele. Sociální sítě totiž nabízí spousty možností, jak navázat kontakt s přáteli a známými, které jste dlouho neviděli či s nimi ztratili spojení. Počet uživatelů sociálních sítí, zejména Facebooku, každým dnem roste. Avšak přibývá stále více uživatelů, kteří z jakéhokoli důvodu chtějí z Facebooku zmizet.

Důvody zrušení účtu na Facebooku jsou různé. Někomu se zdá, že na Facebooku tráví mnoho času, a proto zrušením účtu na Facebooku získá více času v tom „reálném“ životě. Další důležitý důvod může být ochrana soukromých dat, které uživatelé na Facebooku hojně poskytují.

Ať už je Váš důvod jakýkoli, my Vám ukážeme, jak si účet na Facebooku zrušit. Existují v podstatě dva způsoby jak to udělat, ovšem každý se od sebe trochu liší. Můžete si účet buď deaktivovat, nebo ho úplně zrušit.

Deaktivace účtu

Deaktivací účtu okamžitě zmizí všechny Vaše údaje, takže nikdo si Vás už nebude moci vyhledat. Avšak Facebook si uchová Vaše data pro případ, že byste se na Facebooku chtěli někdy vrátit. Deaktivaci provedete tak, že kliknete vpravo nahoře na Účet – Nastavení účtu a poté vlevo nahoře na Zabezpečení.

Deaktivace účtu

Deaktivace účtu

Smazání účtu

Druhá možnost, méně známá, je úplné smazání Facebook účtu. Proč méně známá? Tuto možnost nenajdete tak jednoduše jako deaktivaci účtu. Odkaz je totiž chytře skryt v nápovědě. To proto, aby smazání účtu nebylo tak jednoduché.

Zrušením účtu přijdete o všechna data přidružená k Vašemu účtu a nemáte již možnost tyto data obnovit. Pokud se k účtu vrátíte, začnete s úplně prázdným profilem.

Jak tedy účet zrušit?

 1. Normálně se přihlaste na svůj účet
 2. Klikněte na tento odkaz http://www.facebook.com/…/contact.php?…
 3. Poté klikněte na tlačítko Odeslat. Zobrazí se ještě stránka s ověřením a poté bude účet zrušen (tedy ne tak doslova, máte ještě 14 dní na to, aby jste si smazání rozmysleli, pokud se v příštích 14-ti dnech nepřihlásíte k svému účtu, bude zrušen)
  Smazání účtu

  Smazání účtu

Sponzorované odkazy:

Článek Návod, jak zrušit Facebook byl publikován 29. srpna 2011 v 00.00 v rubrice Návody. Autorem článku je Adam Beránek. Pro diskusi slouží komentáře (8).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 3. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
 4. MP3s.Nadruhou.net
 5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
 7. Libimseti.cz
 8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
 10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!