Corel WinDVD Pro 11 - DVD přehrávač se vším všudy

Sponzorované odkazy

Corel WinDVD Pro 11 - DVD přehrávač se vším všudy

Určitě všichni jsme se již alespoň jednou v životě setkali s přehráváním DVD, a nebo se mýlím? Každopádně se v tomto článku podíváme a představíme si jeden z nejlepších přehrávačů, které se na internetu nachází. A proč si myslím, že patří k těm nejlepším? Zvládá přehrávat nejrůznější filmy ve formátu DVD, ale také nejnovější Blu-ray disky a dokonce i klasické video soubory, kterých je u nás naprostá spousta. Pokud máte další otázky, neváhejte a přečtěte si článek, který jsme si pro Vás nachystali. Najdete v něm odpovědi na všechny Vaše otázky.

Co vše nabízí WinDVD Pro 11?

WinDVD patří k nejlepším programům na trhu, kteří se zabývají přehráváním filmů v nejrůznějších formátech jako například DVD a Blu-ray. Dalším bonusem tohoto programu je jednoduchost a intuitivní ovládání a to je důvod, proč je program na světě tak populární mezi uživateli internetu. Navíc zde naleznete možnost nastavit obraz, typ přehrávání a vše podle vlastního uvážení, takže si de facto můžete s programem dělat, co budete chtít.

WinDVD Pro 11WinDVD Pro 11

Výhody programu

Tento program nabízí naprosto krásný a čitelný obraz, který splňuje i ty největší parametry. Mimo jiné si můžete s obratem pohrát, nastavit různou barvu, jas, kontrast, klidně i přidat nějaké ty efekty a odstíny. Podporuje zvuk Dolby Digital 5.1 a možnost vložení titulků, což ocení všichni, kteří nejsou v angličtině zběhlí. Mezi hlavní formáty, které podporuje, patří WMV v HD rozlišení, DivX, MPEG2 – 4, zvládá DVD a Blu-ray disky a další formáty, které se na trhu nacházejí. Domnívám se, že v tomto programu přehrajete naprosto vše!

Nově nabízí převod videa z 2D na 3D!

V této verzi můžete jednoduše převádět filmy do 3D formátu a to bez ztráty kvality videa. Program analyzuje charakteristiky barev, pozic a pohybů a na jejich základě toho vykresluje 3D obraz. S využitím funkce BD-Live získáte prostřednictvím přehrávače Blu-ray připojeného k internetu přístup k dalšímu filmovému obsahu.

WinDVD Pro 11WinDVD Pro 11

Moje hodnocení

V případě, že stále nevíte, jaký program na přehrávání videa nainstalovat, zkuste sáhnout po programu WinDVD! Mohu Vám říci, že budete 100% spokojeni a neuděláte žádnou chybu. Vynikající volba pro naprostého začátečníka, ale i pro profesionála, který si chce program nastavit dle svých potřeb. Neváhejte a vyzkoušejte tento moderní program na přehrávání videa. Pokud se Vám nebude líbit, jednoduše ho smažte a sáhněte po něčem jiném.

Moje hodnocení:  90 %

Výborný program

Výhody:

 • Česká lokalizace
 • Moderní funkce a nástroje
 • Diskuzní fórum

Nevýhody:

 • Větší nároky na hardware

Sponzorované odkazy:

Článek Corel WinDVD Pro 11 - DVD přehrávač se vším všudy byl publikován 29. srpna 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (5).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Jak na software pro obsahový marketing
 2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 4. Rozzlobenimuzi.com
 5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 6. Odesíláme SMS z internetu
 7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
 8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
 9. MP3s.Nadruhou.net
 10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!