10 nejlepších mobilních aplikací na dovolenou

Sponzorované odkazy

10 nejlepších mobilních aplikací na dovolenou

Máte chytrý telefon? Používáte jej pravidelně? Pokud ano a zrovna se chystáte na dovolenou, tak zbystřete a přečtěte si následující článek o mobilních aplikací na dovolenou. Představíme si pár nejzajímavějších aplikací, které se Vám na dovolené mohou hodit. Většinu z nich mám osobně vyzkoušenou a nemůžu na něj dopustit.

Pumpdroid – nejbližší pumpa

Určitě se toto stále úplně každému. Najednou Vám dojde benzín a nevíte, kde je nejbližší pumpa. A nebo víte, ale jedná se o pumpu s vysokou cenou benzínu a proto se Vám nabízí tato aplikace pro mobily. Stačí mít přístup k internetu, aktualizovat data dle své polohy a na mapě si najdete nejbližší pumpy s aktuální cenou benzínu. Naprosto báječná aplikace.

PumpdroidPumpdroid

Translator – rychlý překlad

Díky této aplikaci překonáte jazykovou bariéru pár kliknutím. Dokonce zvládá i slova vyslovovat! Pokud nejste super řečníkem, rádi na cestách využijete.

Camp.cz – ubytování za hubičku

Plánujete dovolenou po České republice? Budete cestovat po zemi bez stálého ubytování? V tomto případě využijete tuto aplikaci. Stačí mít přístup na internet, aktualizovat data a na mapě se Vám zobrazí nejbližší ubytovací kempy.

Find my car – konec problému s parkováním

Ideální aplikace, která se týká i předchozí aplikace. Parkujete a nebo jedete na výlet do krajin, které tak dobře neznáte? Nevadí, zaparkujte auto, nastavte aplikaci a když se budete vracet, zapnete aplikaci a ona Vám zaparkované auto dokáže obratem najít. Vyzkoušeno, opravdu pracuje správně!

Meteoservis – počasí na dosah ruky

Aplikace, která Vám dokáže zobrazit aktuální počasí a dokonce i počasí na pár dnů dopředu. Tudíž na dovolené hned vidíte, které dny budou ty nejteplejší a které budou malinko zataženější! Ideální na rozvrh výletů.

MeteoservisMeteoservis

Hrady a Zámky ČR

Aplikace, kde naleznete veškeré informace o těchto zařízeních na území České republiky. Otevírací doba, opravdu detailně popsané.

Pivovary (CZ/SK)

Něco pro milovníky piva. Stačí si zapnout internet, GPS a dle Vaši polohy dokáže najít nejbližší hospody, kde se můžete stravovat a dát si lahodný mok.

Google Earth

Ideální aplikace pro procházení map. Nabízí vše ve 3D a stačí mít zapnut pouze internet, což má v dnešní době skoro každý uživatel chytrého telefonu.

Google EarthGoogle Earth

Pubtran / Jízdní řády – vše na jednom místě

Pravidelně aktualizované, dokonce zde najdete i výluky a podobné informace. Po grafické stránky naprosto dokonalá aplikace, kterou Vám doporučuji určitě vyzkoušet. Osobně zkoušeno a naprostá spokojenost!

Waze – GPS zdarma

Dokonalá aplikace, kterou si aktualizují sami uživatelé, tudíž informace jsou dle mého názoru někdy i odlišné, ale dle uživatelů se jedná se o poměrně oblíbenou aplikaci, takže doporučuji dále.

WazeWaze

Na závěr

Na trhu se nachází nespočet placených, ale i volně šiřitelných aplikací, které můžete na dovolené vyzkoušet. Na internetu naleznete spoustu článků, ve kterých se o těchto programech dozvíte mnohem více. Chtěl jsem Vám pouze nastínit, co vše se do mobilu dá nahrát a co Vám dovolenou zpříjemní a věřím, že Vám uleví od nervů z nečekaných problémů!

Sponzorované odkazy:

Článek 10 nejlepších mobilních aplikací na dovolenou byl publikován 1. září 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!