Nejlepší aplikace pro Android

Tagy:  android, OS, operační systém, mobilní systém, mobil, telefon, přístroj, mobilní operační systém, aplikace pro android, aplikace android, aplikace

Sponzorované odkazy

Nejlepší aplikace pro Android

V předešlých dílech jsme si představovali Android a všeobecní informace kolem něj a také nejpopulárnější hry. Dnes se seznámíme s TOP aplikacemi, které Android využívá a to bude také nejspíš poslední zmíňka z mé strany ohledně Androidu. Zase a znova připomínam, že aplikace, hry jsou testovány na prototypu SE Xperia X10. Tak pojďme si představit pár aplikací.

Android Market

Market je něco jako internetový obchod v mobilu, který slouží ke stahování her, aplikací, aktualizací a dalších věcí, které potřebujete buď Vy nebo Váš mobil. V Marketu najdete jak free věci, tak placené. Opravdu vynikající věc. Samozřejmě všechny věci musíte dělat přes internet.

AK Notepad

Je to jeden z nejpoužívanějších „notýsků“ vůbec. Důvody? Zdarma, kvalitní a jednoduchý. To jsou 3 věci, které z této aplikace dělají něco více. „Notýsek“ můžete použít jako svůj „úkolníček“, seznam na nákup a nebo ho také můžete využít ve škole při psaní zápisků. Tuto aplikaci najdete v Marketu, který je k dispozici v každém mobilu s Androidem. Je to jedna z mála aplikací, které jsou kvalitní a zadrma. Nemusíte nic platit ani nic jiného. Prostě stáhnete a máte k dispozici takový nekonečný blog. Všem, kteří zapomínají věci tuto aplikaci doporučuji.

Go!Chat

Go!Chat slouží jako chat na Facebooku. Nemusíte zapínat svůj Facebook. Jednodušše stačí mít k dispozici internetové připojení a k tomu aby jste tuto aplikaci spustili, tak stačí jen login a heslo. Při zadání těchto údajů potvrdíte pár věcí a můžete si chatovat s kým chcete. Zobrazí se Vám všechny online kontakty jako na svém PC. Tato aplikace je velmi oblíbená a také velmi používaná. Najdete ji samozřejmě na Marketu a je také zadarmo. Co musíte mít u aplikace je internet, bez internetu tuto aplikaci hold nespustíte. Vzhůru do světa Facebooku.

Photoshop Express

O grafickém programu Photoshop od Adobe minimálně slyšel každý, kdo něco dělal s počítačem. Takže je všem známo, že v něm jdou dělat až neuvěřitelné grafické kousky a kouzla. Opravdu až k neuvěření. Vybrat si můžete ze svých fotek nebo fotek z internetu, které budete upravovat. Tato aplikace je „menší“ Photoshop v mobilu. Umí toho poměrně dost. Photoshop nabízí řezání, upravování, rámečkování, efekty atd. Opravdu aplikace nabízí velkou škálu možností. Po dokončení úprav můžete fotky uploadovat např. na Facebook. Kdo chce rychlou a kvalitní úpravu, tak ať šáhne po této aplikaci. Určitě ho nezklame.

TransZilla

TransZilla patří do skupiny slovníků, které v dnešní době využívá snad každý člověk na světě. Pokud chcete využívat tento slovník, tak Vám stačí aby jste měli k dispozici internet. Bez internetu si nepřeložíte nic. Není to jako Google, který přeloží jen slova a občas hodí „fail“. TransZilla překládá přesně a dobře. Což se někdy hodí, když potřebujete něco na rychlo přeložit. Osobně tuto aplikaci využívám necelý rok a nenastala chvíle, kdyby mě tato aplikace při něčem zradila. Kdo chce opravdu parádní slovník, tak ať šáhne po této aplikaci.

Sponzorované odkazy:

Článek Nejlepší aplikace pro Android byl publikován 20. srpna 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!