Nejlepší aplikace pro Android

Tagy:  android, OS, operační systém, mobilní systém, mobil, telefon, přístroj, mobilní operační systém, aplikace pro android, aplikace android, aplikace

Sponzorované odkazy

Nejlepší aplikace pro Android

V předešlých dílech jsme si představovali Android a všeobecní informace kolem něj a také nejpopulárnější hry. Dnes se seznámíme s TOP aplikacemi, které Android využívá a to bude také nejspíš poslední zmíňka z mé strany ohledně Androidu. Zase a znova připomínam, že aplikace, hry jsou testovány na prototypu SE Xperia X10. Tak pojďme si představit pár aplikací.

Android Market

Market je něco jako internetový obchod v mobilu, který slouží ke stahování her, aplikací, aktualizací a dalších věcí, které potřebujete buď Vy nebo Váš mobil. V Marketu najdete jak free věci, tak placené. Opravdu vynikající věc. Samozřejmě všechny věci musíte dělat přes internet.

AK Notepad

Je to jeden z nejpoužívanějších „notýsků“ vůbec. Důvody? Zdarma, kvalitní a jednoduchý. To jsou 3 věci, které z této aplikace dělají něco více. „Notýsek“ můžete použít jako svůj „úkolníček“, seznam na nákup a nebo ho také můžete využít ve škole při psaní zápisků. Tuto aplikaci najdete v Marketu, který je k dispozici v každém mobilu s Androidem. Je to jedna z mála aplikací, které jsou kvalitní a zadrma. Nemusíte nic platit ani nic jiného. Prostě stáhnete a máte k dispozici takový nekonečný blog. Všem, kteří zapomínají věci tuto aplikaci doporučuji.

Go!Chat

Go!Chat slouží jako chat na Facebooku. Nemusíte zapínat svůj Facebook. Jednodušše stačí mít k dispozici internetové připojení a k tomu aby jste tuto aplikaci spustili, tak stačí jen login a heslo. Při zadání těchto údajů potvrdíte pár věcí a můžete si chatovat s kým chcete. Zobrazí se Vám všechny online kontakty jako na svém PC. Tato aplikace je velmi oblíbená a také velmi používaná. Najdete ji samozřejmě na Marketu a je také zadarmo. Co musíte mít u aplikace je internet, bez internetu tuto aplikaci hold nespustíte. Vzhůru do světa Facebooku.

Photoshop Express

O grafickém programu Photoshop od Adobe minimálně slyšel každý, kdo něco dělal s počítačem. Takže je všem známo, že v něm jdou dělat až neuvěřitelné grafické kousky a kouzla. Opravdu až k neuvěření. Vybrat si můžete ze svých fotek nebo fotek z internetu, které budete upravovat. Tato aplikace je „menší“ Photoshop v mobilu. Umí toho poměrně dost. Photoshop nabízí řezání, upravování, rámečkování, efekty atd. Opravdu aplikace nabízí velkou škálu možností. Po dokončení úprav můžete fotky uploadovat např. na Facebook. Kdo chce rychlou a kvalitní úpravu, tak ať šáhne po této aplikaci. Určitě ho nezklame.

TransZilla

TransZilla patří do skupiny slovníků, které v dnešní době využívá snad každý člověk na světě. Pokud chcete využívat tento slovník, tak Vám stačí aby jste měli k dispozici internet. Bez internetu si nepřeložíte nic. Není to jako Google, který přeloží jen slova a občas hodí „fail“. TransZilla překládá přesně a dobře. Což se někdy hodí, když potřebujete něco na rychlo přeložit. Osobně tuto aplikaci využívám necelý rok a nenastala chvíle, kdyby mě tato aplikace při něčem zradila. Kdo chce opravdu parádní slovník, tak ať šáhne po této aplikaci.

Článek Nejlepší aplikace pro Android byl publikován 20. srpna 2011 v 00.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...