Wise Care 365: Čistota počítače je základ!

Sponzorované odkazy

Wise Care 365: Čistota počítače je základ!

Máte problém s rychlosti počítače? Možná bude problém v tom, že jej máte zahlcen nepotřenými daty a soubory, které nemusíte mít v počítači a zůstaly tam po nevydařené instalaci, případně jste jej zapomněli odinstalovat a smazat nevyhovující soubory. Proto jsme si pro Vás připravili článek, ve kterém Vám představíme program Wise Care 365, který pracuje jako odstraňovač nepotřebného v počítači. Převážně se zaměřuje na soubory, které jsou zapomenuty a již se využívat nebudou. Opravdu funguje a pracuje skvěle. Mám jej vyzkoušet a dokonce mi ušetřil docela dost kapacity počítače a taktéž jsem zaznamenal malinké zvýšení rychlosti a výkonnosti počítače.

Co je Wise Care 365?

Tento program obsahuje nespočet moderních nástrojů a funkcí, které jsou primárně určeny k vyčištění počítače od nepotřebných souborů a následného zvýšení jeho celkové výkonnosti. Práce s programem je opravdu jednoduchá, ideální pro začátečníka. Stačí nainstalovat, spustit a program vše udělá za Vás a vše sám bude optimalizovat. Nemusíte jej ani nastavovat, v základu zvládne vše sám.

Vlastnosti programu

K hlavním přednostem programu patří čištění, optimalizace a defragmentace registrů, dále pak je důležité uvolnění potřebného místa na pevném disku, obnova ztracených dat, bezpečné mazání důležitých dat v počítači, ale tak ochrana proti neoprávněnému přístupu k osobním programům, nebo také optimalizace operačního systému a nesmíme zapomenout ani na automatické vypnutí počítače. Tyto všechny věci se dají v tomto jednoduchém programu nastavit. Vše budete mít pod jedním programem a nemusíte používat několik programů současně.

Wise Care 365

Wise Care 365

Závěrem

Ano, jedná se o věčný boj o místo na pevném disku. V současnosti každá aplikace zabírá nespočet celkové kapacity, samozřejmě i paměti a pak počítač neví, co dříve zpracovat a dochází ke zpomalení celkového chodu počítače. A proto jsem Vám chtěl ukázat program, se kterým tyto věci můžete odstranit jednou pro vždy. Pravidelně budete s tímto programem dělat kontrolu počítače a uvidíte, že za chvíli tyto problémy již mít nebudete. Doporučuji Vám jej alespoň vyzkoušet a uvidíte, zda k němu přilnete malinko více. Navíc se jedná o tzv. freeware, takže zdarma stažitelný. Bez nutnosti registrace i zakoupení licence!

Moje hodnocení:  85 %

Dobrý freeware

Sponzorované odkazy:

Článek Wise Care 365: Čistota počítače je základ! byl publikován 3. října 2014 v 05.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Zbyněk Maier. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Libimseti.cz
  10. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!