Real Player

Tagy:  Real Player download, RealPlayer, multimédia, video

Sponzorované odkazy

Real Player

Real Player úvod

Real Player je přehrávač potřebný pro přehrávání video souborů ve formátu .RM. Poslední roky je již jeho používání skoro nepotřebné, neboť video souborů v tomto formátu je čím dál tím méně. Samotný program je v základní verzi šířen jako freeware (zdarma).

Kromě .RM souborů nabízí Real Player také více než 2500 on-line rádií, mezi nimž je i pár českých populárních stanic (Český Rozhlas 1 – Radiožurnál, Evropa 2, atd.). V posledních verzích konečně přibyla podpora i pro populární .mp3, takže ani přehrávání „mptrojek“ již není v Real Playeru problém.

Real Player-základní obrazovkaReal Player-základní obrazovka

Dále je zde přítomna tzv. SmartStream technologie, která by měla výrazně vylepšit stahování dat, vyhledávání skladeb, automaticky provádět update z internetu nebo třeba přinášet nové 3D efekty a vizualizace.

Pokud by jste to s Real Player mysleli vážně, můžete si koupit tzv. SuperPass se kterým získáte možnost sledovat přes internet reality show Big Brother 8, poslouchat prémiové rádio stanice, stáhnout každý měsíc 10 songů z webu RealPlayer Music Store nebo například stahovat filmy, atd. To vše je dostupné za 39,99 dolarů za každé 3 započaté měsíce používání.

Mně osobně přijde Real Player v dnešní době opravdu zbytečný a osobně doporučuji použít spíše program Real Alternative, což je kodek, který dovoluje přehrávání .RM videí i bez Real Playeru.

Hodnocení programu : 45%

Real Player pro Windows freeware ke stažení zde:
Real Player download

Real Player pro MacOS freeware zde:
Real Player pro MacOS download

Real Player pro Linux freeware zde:
Real Player pro Linux download

Článek Real Player byl publikován 28. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...