Real Player

Tagy:  Real Player download, RealPlayer, multimédia, video

Sponzorované odkazy

Real Player

Real Player úvod

Real Player je přehrávač potřebný pro přehrávání video souborů ve formátu .RM. Poslední roky je již jeho používání skoro nepotřebné, neboť video souborů v tomto formátu je čím dál tím méně. Samotný program je v základní verzi šířen jako freeware (zdarma).

Kromě .RM souborů nabízí Real Player také více než 2500 on-line rádií, mezi nimž je i pár českých populárních stanic (Český Rozhlas 1 – Radiožurnál, Evropa 2, atd.). V posledních verzích konečně přibyla podpora i pro populární .mp3, takže ani přehrávání „mptrojek“ již není v Real Playeru problém.

Real Player-základní obrazovka

Real Player-základní obrazovka

Dále je zde přítomna tzv. SmartStream technologie, která by měla výrazně vylepšit stahování dat, vyhledávání skladeb, automaticky provádět update z internetu nebo třeba přinášet nové 3D efekty a vizualizace.

Pokud by jste to s Real Player mysleli vážně, můžete si koupit tzv. SuperPass se kterým získáte možnost sledovat přes internet reality show Big Brother 8, poslouchat prémiové rádio stanice, stáhnout každý měsíc 10 songů z webu RealPlayer Music Store nebo například stahovat filmy, atd. To vše je dostupné za 39,99 dolarů za každé 3 započaté měsíce používání.

Mně osobně přijde Real Player v dnešní době opravdu zbytečný a osobně doporučuji použít spíše program Real Alternative, což je kodek, který dovoluje přehrávání .RM videí i bez Real Playeru.

Hodnocení programu : 45%

Real Player pro Windows freeware ke stažení zde:
Real Player download

Real Player pro MacOS freeware zde:
Real Player pro MacOS download

Real Player pro Linux freeware zde:
Real Player pro Linux download

Sponzorované odkazy:

Článek Real Player byl publikován 28. října 2007 v 06.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Trápí vás zdlouhavé založení firmy? Zařiďte vše online
  4. Smajlíci
  5. Katastrální mapy online
  6. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. BlueBoard.cz - prvky zdarma

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!