Diskuse ke článku Opera 28: Rychlý prohlížeč vrací úder a přináší i synchronizaci

nevím nevím

Napsal/a: já ... :-)

Přidáno: 25.03.2015 12.15

Odpovědět

Operu jsem míval rád. Současná podoba opery ale jen těžko hledá právo na existenci. Minimum funkcí, stále jen obtížně použitelná napodobenina záložek, je sice o něco rychlejší než konkurence, ale stále, když chci rychlý a malý prohlížeč, použiju radši tu starou verzi z r. 2013. Podle mě není stále nic, čím by aktuální verze opery vynikala, aby měl někdo důvod ji instalovat.

RE: nevím nevím

Napsal/a: Vojtěch Král

Přidáno: 25.03.2015 12.30

Odpovědět

Já dlouho hledal po staré Opeře něco rozumného, v čem chodí Google Dokumenty a další funkční prvky, se kterými má stará Opera problémy… Možná by stálo za vyzkoušení prohlížeče Vivaldi – jde o „rekonvalescenci“ staré Opery, ale prozatím je ve fázi Tech Preview 2 – pro běžné nenáročné užívání však v pohodě :-)

Vivaldi

Napsal/a:

Přidáno: 25.03.2015 20.19

Odpovědět

Souhlasím, vivaldi je slibná záležitost, spíš ale taky jen do budoucna. Zatím asi ještě ničím nevyniká. Jinak máte pravdu v tom, že současná opera je rychlejší a menší, než hlavní konkurence (chrome-firefox-IE), na usb to dostanete a nejdůležitější doplňky pro ni taky jsou. Pokud jsou pro vás důležité google dokumenty, pak tedy chápu vaši radost. Já stále ještě skoro vše, co mě zajímá, otevřu i ve staré opeře a jako její nejméně špatnou náhradu používám firefox s řadou doplňků a vypnutými aktualizacemi, který tak umí víceméně skoro vše, co měla stará opera.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  6. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  7. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!