Diskuse ke článku Opera 28: Rychlý prohlížeč vrací úder a přináší i synchronizaci

nevím nevím

Napsal/a: já ... :-)

Přidáno: 25.03.2015 12.15

Odpovědět

Operu jsem míval rád. Současná podoba opery ale jen těžko hledá právo na existenci. Minimum funkcí, stále jen obtížně použitelná napodobenina záložek, je sice o něco rychlejší než konkurence, ale stále, když chci rychlý a malý prohlížeč, použiju radši tu starou verzi z r. 2013. Podle mě není stále nic, čím by aktuální verze opery vynikala, aby měl někdo důvod ji instalovat.

RE: nevím nevím

Napsal/a: Vojtěch Král

Přidáno: 25.03.2015 12.30

Odpovědět

Já dlouho hledal po staré Opeře něco rozumného, v čem chodí Google Dokumenty a další funkční prvky, se kterými má stará Opera problémy… Možná by stálo za vyzkoušení prohlížeče Vivaldi – jde o „rekonvalescenci“ staré Opery, ale prozatím je ve fázi Tech Preview 2 – pro běžné nenáročné užívání však v pohodě :-)

Vivaldi

Napsal/a:

Přidáno: 25.03.2015 20.19

Odpovědět

Souhlasím, vivaldi je slibná záležitost, spíš ale taky jen do budoucna. Zatím asi ještě ničím nevyniká. Jinak máte pravdu v tom, že současná opera je rychlejší a menší, než hlavní konkurence (chrome-firefox-IE), na usb to dostanete a nejdůležitější doplňky pro ni taky jsou. Pokud jsou pro vás důležité google dokumenty, pak tedy chápu vaši radost. Já stále ještě skoro vše, co mě zajímá, otevřu i ve staré opeře a jako její nejméně špatnou náhradu používám firefox s řadou doplňků a vypnutými aktualizacemi, který tak umí víceméně skoro vše, co měla stará opera.

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!