Vánoční přání na internetu

Tagy:  Vánoce, Nový rok, Silvestr 2007, PF, Vánoční obrázky, Vánoční přání

Sponzorované odkazy

Vánoční přání na internetu

Opět se nezadržitelně blíží konec roku a to je čas, který přeje nejrůznějším vánočním přáním, přáníčkům, gratulacím a jiným vyjádřením přání k Vánocům nebo Novému roku. Jelikož doba pokročila a pro spoustu lidí je již papír přežitkem, nastupují elektronická média. Dnes se podíváme na nabídku elektronických vánočních přání a ukážeme si, jak takové přání odeslat během pár vteřin a zdarma.

Vánoční přání na internetu (https://www.swmag.cz)

Konkrétně se budeme věnovat přáníčkům na stránkách http://pranicka.albi.cz/. Tento český web se na přáníčka doslova specializuje a nabízí tisícovky přání snad ke všem možným příležitostem. Narozeniny, svátky, promoce, narození dítěte, kondolence… vše je po ruce. My se ale zaměříme na přání k Vánocům a Novému roku.

Vánoční přání na internetu (https://www.swmag.cz)

Vánočních přání zde nalezneme celkem 156 a jsou řazené do 3 kategorií – Kreslený humor, Roztomilá a Tradiční. V sekci Kreslený humor jsou dokonce 2 druhy přání – klasická a animovaná, která využívají technologii flash od Adobe. Už dle názvů jde poznat, že se zde najde něco jak pro mladší i starší generaci, která si spíše potrpí na klasická vánoční přání, než na humorné výstřelky.

Vánoční přání na internetu (https://www.swmag.cz)

Za to tzv. PFek je skromnější množství a nalezneme jich zde jen 27. Opět jsou dělené do 3 skupin – Netradiční, Příroda v zimě a Tradiční. Zde se na rozdíl od vánočních přání nesetkáme s animovanými přáními. A teď už k samotnému přání a jeho odeslání.

Vánoční přání na internetu (https://www.swmag.cz)

Poté co si zvolíme přání, máme možnost nechat si ho zvětšit na plnou velikost pomocí tlačítka Náhled a podrobně se tak s přáníčkem seznámit. Pokud je opravdu podle našeho vkusu stačí kliknout na tlačítko Vybrat a vyplnit formulář. Ten sestává z několika položek se kterými nebude mít problém vůbec nikdo. Konkrétně jde o vyplnění jména a emailu odesilatele, email/emaily příjemců přání a hlavně text samotného přání, který se do něj automaticky vloží. Nechybí ani možnost zvolit čas odeslání v rozmezí ihned až nekonečno. Vánoční přání také může být odesláno jako email s odkazem na přáníčko, kde si ho příjemce prohlédne, nebo také jako samospustitelný program. Osobně preferuji první možnost, neboť je tak možné nechat si zaslat dodatečné informace, mezi které patří: datum odeslání, doručení a přečtení přání, informace o nevyzvednutí, atd. Pokud máte vyplněno můžete ještě jednou využít náhledu a vše si pečlivě zkontrolovat, případně pokračovat v odesílání.

Vánoční přání na internetu (https://www.swmag.cz)

A to je vlastně všechno. Určitě mi dáte za pravdu, že rozesílání přání po internetu má své nesporné výhody. Rychlost, pohodlí a široký výběr jsou hlavními taháky elektronických přání. Ovšem vyrovnají se takováto přání klasickým papírovým? A jaké preferujete vy vánoční přání?

Sponzorované odkazy:

Článek Vánoční přání na internetu byl publikován 9. prosince 2007 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Miroslav Mlejnek (Ryan). Pro diskusi slouží komentáře (3).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!