PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Sponzorované odkazy

PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Legendární hry z první generace konzole PlayStation opět ožívají. Společnost Sony začala tento týden prodávat svoji novou konzoli, nesoucí označení PlayStation Classic. Nejde o zcela nový kus herního hardware v pravém slova smyslu, ale o retro konzoli v moderním kabátu, která přináší více než desítku legendárních her z vůbec prvního herního systému Sony.

První PlayStation se představil v Japonsku 3.12. 1994 a na tuto dobu přinesl se svým příchodem také spoustu nových a nadstandardních vychytávek jako například renderování 3DCG v reálném čase či práci s CD nosiči. Nyní, přesně o čtyřiadvacet let později 3.12. 2018, se začal prodávat PlayStation Classic.

Předělaná verze je mnohem menší než originál.Předělaná verze je mnohem menší než originál.

Tento unikátní kousek je spíše takovou zmenšeninou původní verze, doplněnou o moderní součástky. Po stranách je o 45 % menší a celkově jeho rozměry jsou o 80 % menší v porovnání s původní konzolí. PlayStation Classic se dočkal řady větších i menších revizí. Na první z větších úprav narazíte již v momentě, kdy se pokusíte zařízení připojit k obrazovce. Nová konzole má totiž HDMI konektor, který před 24 lety vůbec neexistoval. Model je nabízen s ovladači, jejichž design je shodný s gamepady, dodávanými spolu s původní konzolí a napájení probíhá pomocí USB nabiječky.

Fanoušci se mohou těšit na hry jako jsou GTA (Grand Theft Auto), Metal Gear Solid, Resident evil nebo final Fantasy VII. Kompletní seznam her je možné nalézt na internetu.

Cena této retro “překopávky” je stanovena na cca 2 690 Kč, což nepředstavuje žádnou závratnou sumu. Z našeho pohledu se investice do tohoto kousku vyplatí jak v případě lidí, kteří si chtějí doplnit základní herní vzdělání, tak těch, kteří původní konzoli PlayStation již vlastní. Úpravy, jež Classic modifikace nabízí, umožňují bezproblémové používání v kombinaci s moderním hardware.

Sponzorované odkazy:

Článek PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli. byl publikován 7. prosince 2018 v 00.00 v rubrice Technologie. Autorem článku je Nicol Krausová . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!