Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů

Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů

Dotáhnout projekt do zdárného konce je fuška a bez sofistikovaných nástrojů v podstatě nesplnitelný úkol. Ale než začnete do svého věrného iOS či Android druha stahovat jednu appku za druhou, ušetřete si námahu a rovnou vyzkoušejte český CRM systém eWay-CRM od eWay System. Proč byste to měli udělat? Třeba proto, že jde o nejlepší CRM v Microsoft Outlooku. Vyzkoušet si ho můžete zdarma a ani prémiová verze vám cashflow nijak zásadně nenabourá.

Vybrat spolehlivý software pro řízení projektů není snadné. Nabídka je široká a aplikace na první pohled nabízí podobné funkce. Čím se však výrazně liší, je uživatelské rozhraní a dynamika workflow. A právě v tomto směru eWay-CRM vyniká. Nabízí intuitivní prostředí populárního e-mailového klienta Outlook se všemi funkcemi, které by v dobrém CRM neměly chybět. Za své nesporné kvality si vysloužil vynikající umístění v žebříčku serveru Capterra – odborná redakce český produkt zařadila mezi 20 nejlepších na světě (z celkového počtu 550 hodnocených softwarů).

Základ je zdarma, za mobilní verzi si připlatíte

Aplikace eWay-CRM je dobrou volbou pro každého, kdo hledá plnohodnotný systém bez omezení, ale i pro méně náročné uživatele.

Bezplatná verze Free je dostupná pro jednoho uživatele, nabízí 100 MB diskového prostoru pro data a technickou podporu (přes e-mail). Mobilní CRM s aktualizacemi, opravnými balíčky, větším diskovým prostorem, možností sdílení dat a telefonickou podporou je součástí varianty Premium, kterou si můžete předplatit na omezenou dobu, nebo pořídit jednorázově.

Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů (http://www.swmag.cz)

4 oblasti, které eWay-CRM bravurně zvládá

1. Zjednodušuje řízení vztahů se zákazníky

Multifunkční adresář umožňuje přehlednou kategorizaci kontaktů dle předdefinovaných i vlastních atributů. Mít informace na jednom místě je základ pro efektivní práci s klienty. Samozřejmě lze udělit práva všem členům týmu, kteří k nim potřebují přístup.

2. Mění komunikaci v obchodní příležitosti

V CRM snadno vytvoříte obchodní příležitosti z příchozí e-mailové komunikace. Nastavíte si potřebné kroky a v případě potřeby vytvoříte z ceníku na pár kliknutí individuální nabídku.

3. Vytváří perfektní workflow pro řízení projektů

České CRM je velmi tvárné a umožňuje úpravu workflow s ohledem na specifické úkony konkrétního projektu. Možnost nastavení odlišných pracovních postupů, rychlé sdílení, automatické nastavení mnoha procesů a přehledná sumarizace jsou splněný snem každého projekt manažera.

4. Poradí si s hromadným mailingem a dalšími marketingovými aktivitami

Jakmile systém naplníte daty, umožní vám vyfiltrovat přesnou cílovou skupinu na základě klíčových parametrů. Reklamní sdělení připravíte přímo v prostředí systému v intuitivním editoru podporujícím import vlastních html šablon. A samozřejmě nechybí závěrečné vyhodnocení včetně přehledu (ne)doručených a proklikaných zpráv.

Jednoduché CRM zdarma toho umí mnohem více. Popis všech funkcí a modulů najdete na eway-crm.com/cs/.

Článek Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů byl publikován 30. července 2019 v 23.15 v rubrice Programy. Autorem článku je Marek Maťovka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí
  5. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Katastrální mapy online
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!