Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů

Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů

Dotáhnout projekt do zdárného konce je fuška a bez sofistikovaných nástrojů v podstatě nesplnitelný úkol. Ale než začnete do svého věrného iOS či Android druha stahovat jednu appku za druhou, ušetřete si námahu a rovnou vyzkoušejte český CRM systém eWay-CRM od eWay System. Proč byste to měli udělat? Třeba proto, že jde o nejlepší CRM v Microsoft Outlooku. Vyzkoušet si ho můžete zdarma a ani prémiová verze vám cashflow nijak zásadně nenabourá.

Vybrat spolehlivý software pro řízení projektů není snadné. Nabídka je široká a aplikace na první pohled nabízí podobné funkce. Čím se však výrazně liší, je uživatelské rozhraní a dynamika workflow. A právě v tomto směru eWay-CRM vyniká. Nabízí intuitivní prostředí populárního e-mailového klienta Outlook se všemi funkcemi, které by v dobrém CRM neměly chybět. Za své nesporné kvality si vysloužil vynikající umístění v žebříčku serveru Capterra – odborná redakce český produkt zařadila mezi 20 nejlepších na světě (z celkového počtu 550 hodnocených softwarů).

Základ je zdarma, za mobilní verzi si připlatíte

Aplikace eWay-CRM je dobrou volbou pro každého, kdo hledá plnohodnotný systém bez omezení, ale i pro méně náročné uživatele.

Bezplatná verze Free je dostupná pro jednoho uživatele, nabízí 100 MB diskového prostoru pro data a technickou podporu (přes e-mail). Mobilní CRM s aktualizacemi, opravnými balíčky, větším diskovým prostorem, možností sdílení dat a telefonickou podporou je součástí varianty Premium, kterou si můžete předplatit na omezenou dobu, nebo pořídit jednorázově.

4 oblasti, které eWay-CRM bravurně zvládá

1. Zjednodušuje řízení vztahů se zákazníky

Multifunkční adresář umožňuje přehlednou kategorizaci kontaktů dle předdefinovaných i vlastních atributů. Mít informace na jednom místě je základ pro efektivní práci s klienty. Samozřejmě lze udělit práva všem členům týmu, kteří k nim potřebují přístup.

2. Mění komunikaci v obchodní příležitosti

V CRM snadno vytvoříte obchodní příležitosti z příchozí e-mailové komunikace. Nastavíte si potřebné kroky a v případě potřeby vytvoříte z ceníku na pár kliknutí individuální nabídku.

3. Vytváří perfektní workflow pro řízení projektů

České CRM je velmi tvárné a umožňuje úpravu workflow s ohledem na specifické úkony konkrétního projektu. Možnost nastavení odlišných pracovních postupů, rychlé sdílení, automatické nastavení mnoha procesů a přehledná sumarizace jsou splněný snem každého projekt manažera.

4. Poradí si s hromadným mailingem a dalšími marketingovými aktivitami

Jakmile systém naplníte daty, umožní vám vyfiltrovat přesnou cílovou skupinu na základě klíčových parametrů. Reklamní sdělení připravíte přímo v prostředí systému v intuitivním editoru podporujícím import vlastních html šablon. A samozřejmě nechybí závěrečné vyhodnocení včetně přehledu (ne)doručených a proklikaných zpráv.

Jednoduché CRM zdarma toho umí mnohem více. Popis všech funkcí a modulů najdete na eway-crm.com/cs/.

Článek Eway-CRM: Intuitivní aplikace pro efektivní řízení projektů byl publikován 30. července 2019 v 23.15 v rubrice Programy. Autorem článku je Marek Maťovka. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  8. Ochránit své obydlí můžete třeba i pomocí moderních kamer
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!