IsoBuster

Tagy:  IsoBuster, optické disky, CD, image CD, záchrana dat, IsoBuster download, Isobuster cz

Sponzorované odkazy

IsoBuster

Téměř každý uživatel PC používá CD. Avšak někdy jsou data na médiu poškozená, nebo zdánlivě ztracená. Ještě stále však mohou jít zachránit . S tím nám pomůže program IsoBuster.

Základní vlastnosti

Abychom mohli „léčit“ CD je nutné zamyslet se, zda opravdu ještě něco zachránit jde, pokud jsou na něm příliš velké škrábance, nebo je nějak jinak silně mechanicky poškozeno žádný program nepomůže. Nicméně pokud chceme CD zachránit, není nic jednodušší než ho zasunout do mechaniky a spustit IsoBuster. V současné verzi programu je podporována většina mechanik a většina médií, které jsou na trhu k dostání. Program sám nalezne vložené CD a načte jeho obsah. Struktura adresáře se vzhledem podobá například Průzkumníku, ale IsoBuster zobrazí i soubory, které klasickou cestou nenajdete. Dokáže také extrahovat zabalené archivy na nosiči.

IsoBuster

IsoBuster

Práce s obrazem disku

IsoBuster je primárně určen pro práci s image disku. Jsou to vlastně jakési „virtuální CD“, které díky tomuto programu můžete upravovat, nebo vytvářet nové. To se hodí zájmena při zálohování dat, popřípadě pro již zmíněné léčení. Při tvoření obrazu disku máte na výběr dokonce několik možností, například rozdělení souboru, nebo automatické převádění na formát .iso z formátu .tao, nebo .bin. Podporovaných formátů je celkem dvacet sedm, pro obyčejného uživatele množství naprosto dostačující.

IsoBuster nastavení

IsoBuster nastavení

Informace o mechanice

IsoBuster vám také velmi dobře poslouží v případě, že chcete znát některé detailnější informace o své CD mechanice. Jak již bylo řečeno, program rozpoznává obrovské množství mechanik a dokáže také určit, zda jsou schopné číst, popřípadě přepisovat různé druhy médií. Pokud si tedy něčím nejste jisti, pomůže vám i v tomto směru.

IsoBuster informace o CD mechanice

IsoBuster informace o CD mechanice

Placená verze

Základní verze IsoBuster nemá některé funkce, které nabízí až placená verze. Chybí zde hlavně možnost opravovat UDF data a několik dalších menších vlastností. Přímo na oficiálních stránkách jsou dva druhy licencí, osobní, nebo business. Osobní vás přijde na 29,95 $, business stojí 49.95 $. Přístup na tyto stránky je přímo z programu.

Práce s CD do detailu

IsoBuster ocení hlavně ti, kteří často pracují s CD, zálohují data, nebo vlastní velkou spoustu nosičů. Velkým kladem IsoBuster je čeština, spousta možností v základní verzi a jednoduchost.

Oficiální stránky

IsoBuster ke stažení zde:
IsoBuster download

Koupit IsoBuster

Sponzorované odkazy:

Článek IsoBuster byl publikován 22. července 2008 v 07.00 v rubrice Programy. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Valentýnké přání – Valentýn za dveřmi, je čas na přání
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  9. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  10. Práce se pevným diskem všeho druhu - Acronis Disk Director Suite 10 - 2.díl

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!