Click4Sky.com

Tagy:  click4sky, objednání letenek, letenky on-line, www.click4sky.com, letecké společnosti, cestování

Sponzorované odkazy

Click4Sky.com

Letenky Click4Sky: 994 – 1994 Kč! Včetně všech poplatků. Do 35 míst Evropy. 

Ať už jste manažerem, nebo obyčejným cestovatelem, jistě si snažíte svou cestu co nejvíce usnadnit. Pokud cestujete letadlem můžete využít služby objednání letenky přes internet. Jednou ze společností, která tuto službu poskytuje je začínající ClickforSky.

Objednáváme letenku

ClickforSky je poměrně mladá společnost, online objednávka letenek však není novinkou. Postup objednání letenky je relativně jednoduchý. Stačí si vybrat přímo na úvodní stránce směr letu, počet cestujících a datum odletu. My si postup objednání letenky ukážeme na příkladu cesty z pražské Ruzyně, do řeckých Atén.

vyhledávání Click4sky

vyhledávání Click4sky

Kalendář odletů

Po potvrzení hledání se dostaneme do jakéhosi kalendáře odletů. Pokud jsou dny odletu označeny šedě, máte bohužel smůlu, jelikož v ten den jsou všechny letenky rezervované. Musíte tak najít některý z volných dnů. Ty jsou označeny zeleně a je u nich i zobrazena cena letenky. V případě, že jste spokojeni s odletem, označíte datum kliknutím a poté je nutné nastavit ještě zpáteční cestu. Postup je naprosto stejný jako u odletu.

odlety Click4Sky

odlety Click4Sky

Platba

Výběr odsouhlasíme, zobrazí se nám tabulka s upřesňujícími údaji o čísle letu, ceně letenky a přesnému času odletu. Poté již nastavujeme údaje o platbě, celkové ceně, atd. Všechny informace jsou opět zopakovány. Platit lze jen elektronicky a to platební kartou. Posléze je vystavena elektronická letenka. Ta však již nejde měnit, nelze ji ani vrátit.

logo Click4sky

logo Click4sky

Odbavení

Vyřešeno je také odbavování cestujících, to je možné uskutečnit 24 hodin před vaším odletem. Vyberete si své sedadlo, a vytisknete si palubní vstupenku a s klidným svědomím můžete nasednout na letišti do letadla. Samozřejmě si s sebou můžete vzít i zavazadla, ty se odbavují na přepážce. Tento postup odbavení z domu je velmi výhodný v tom, že se nemusíte trápit s žádnými frontami a čekáním na letišti, vše uděláte v klidu a beze spěchu. Na palubě letadla si posléze jen užíváte komfortu a občerstvení, které vám nabídne obsluha.

Cestujeme bez problémů

Služby ClickforSky využije každý. Ať již objednáváte letenky pro rodinu, nebo cestujete sám, elektronické vyřízení letenky vám nabízí možnost nastavení všech detailů v pohodlí a klidu domova. Celý postup objednávání letenky přes internet je kvalitně zabezpečen, nemusíte mít tedy žádné obavy ze zneužití. I když se možná objednávání letenky přes internet bojíte, rozhodně je to v současné době nejpohodlnější možnost jak si zajistit cestování. Stačí jen překonat strach.

Letenky Click4Sky: 994 – 1994 Kč! Včetně všech poplatků. Do 35 míst Evropy. 

Sponzorované odkazy:

Článek Click4Sky.com byl publikován 24. července 2008 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  9. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!