Click4Sky.com

Tagy:  click4sky, objednání letenek, letenky on-line, www.click4sky.com, letecké společnosti, cestování

Sponzorované odkazy

Click4Sky.com

Letenky Click4Sky: 994 – 1994 Kč! Včetně všech poplatků. Do 35 míst Evropy. 

Ať už jste manažerem, nebo obyčejným cestovatelem, jistě si snažíte svou cestu co nejvíce usnadnit. Pokud cestujete letadlem můžete využít služby objednání letenky přes internet. Jednou ze společností, která tuto službu poskytuje je začínající ClickforSky.

Objednáváme letenku

ClickforSky je poměrně mladá společnost, online objednávka letenek však není novinkou. Postup objednání letenky je relativně jednoduchý. Stačí si vybrat přímo na úvodní stránce směr letu, počet cestujících a datum odletu. My si postup objednání letenky ukážeme na příkladu cesty z pražské Ruzyně, do řeckých Atén.

vyhledávání Click4skyvyhledávání Click4sky

Kalendář odletů

Po potvrzení hledání se dostaneme do jakéhosi kalendáře odletů. Pokud jsou dny odletu označeny šedě, máte bohužel smůlu, jelikož v ten den jsou všechny letenky rezervované. Musíte tak najít některý z volných dnů. Ty jsou označeny zeleně a je u nich i zobrazena cena letenky. V případě, že jste spokojeni s odletem, označíte datum kliknutím a poté je nutné nastavit ještě zpáteční cestu. Postup je naprosto stejný jako u odletu.

odlety Click4Skyodlety Click4Sky

Platba

Výběr odsouhlasíme, zobrazí se nám tabulka s upřesňujícími údaji o čísle letu, ceně letenky a přesnému času odletu. Poté již nastavujeme údaje o platbě, celkové ceně, atd. Všechny informace jsou opět zopakovány. Platit lze jen elektronicky a to platební kartou. Posléze je vystavena elektronická letenka. Ta však již nejde měnit, nelze ji ani vrátit.

logo Click4skylogo Click4sky

Odbavení

Vyřešeno je také odbavování cestujících, to je možné uskutečnit 24 hodin před vaším odletem. Vyberete si své sedadlo, a vytisknete si palubní vstupenku a s klidným svědomím můžete nasednout na letišti do letadla. Samozřejmě si s sebou můžete vzít i zavazadla, ty se odbavují na přepážce. Tento postup odbavení z domu je velmi výhodný v tom, že se nemusíte trápit s žádnými frontami a čekáním na letišti, vše uděláte v klidu a beze spěchu. Na palubě letadla si posléze jen užíváte komfortu a občerstvení, které vám nabídne obsluha.

Cestujeme bez problémů

Služby ClickforSky využije každý. Ať již objednáváte letenky pro rodinu, nebo cestujete sám, elektronické vyřízení letenky vám nabízí možnost nastavení všech detailů v pohodlí a klidu domova. Celý postup objednávání letenky přes internet je kvalitně zabezpečen, nemusíte mít tedy žádné obavy ze zneužití. I když se možná objednávání letenky přes internet bojíte, rozhodně je to v současné době nejpohodlnější možnost jak si zajistit cestování. Stačí jen překonat strach.

Letenky Click4Sky: 994 – 1994 Kč! Včetně všech poplatků. Do 35 míst Evropy. 

Článek Click4Sky.com byl publikován 24. července 2008 v 05.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...