Diskuse ke článku Sreality.cz

arogantní firma

Napsal/a: jb

Přidáno: 04.08.2008 15.15

Odpovědět

Sreality.cz využíváme. Je největší na trhu, kdo by je nevyužíval. Přístupů mají sice málo, ale pořád nejvíc z ostatních „celostátních“ serverů. Pravda některé regionální stránky jsou kolikrát mnohem účinnější (ono je přístup a přístup – na srealitách.cz je spousta brouzdalů, kteří se na druhou stranu republiky podívají jen tak ze zvědavosti, nikdy tam nic nekoupí, ale seznam.cz má čárku!). Co je ale špatné, hodně špatné, je firemní politika zaměstnanců srealit – mám na mysli chování vůči klientům. Jednak tato původně programátorská firma neumí (rozuměj nechce, má to na háku) takové maličkosti, jako že když Vám přijde poptávka z formuláře stránek, tak že odesílací e-mail není v „odesílatel“, ale kdesi v textu. Odesílatel je „noreply“. Proč? To ví jen oni. Takových pitomostí tam mají plno. Ale zkuste se s nimi dohodnout na něčem, co přesně nezapadá do jejich kolonek! Buď neodpoví vůbec, nebo odpoví stylem „my máme všechno v pořádku“. Vyniká v tom zejména paní Peterová, ale i Melková nebo Michálková. Pár příkladů:

  • Fakturu pošlou jedním e-mailem. Vy e-mail přehlédnete, nezaplatíte včas a oni – ne že by Vás upozornili 3 dny před splatností – Vás ufiknou bez jediného varování. Já e-mail fakt přehlédl, ale jakou mají jistotu, že mi dorazil?
  • Inzerce v Časopisu – pošlou Vám, že můžete zadat inzerát zdarma. Vy zadáte inzerát. Přesto Vás vyzvou, že se blíží uzávěrka. Máte zadáno, je to OK. Po uzávěrce Vám přijde, že je po uzávěrce. Pak Vám přijde, že máte na fotce logo. Odstraníte ho, přijde Vám potvrzení. Za dva dny Vám přijde, že litují, ale Váš inzerát se do časopisu nevešel. Pitomce, který tohle vymyslel, bych uškrtil!
  • Smluvní podmínky – změní je a upozorní Vás na to. Požádáte je, aby Vám ve stručnosti sdělili, v čem jsou změny. Odmítnou. Přečti si to celé, vážený zákazníku!

Atd., atd. Můj názor je – sreality.cz vedou, apsoň na pozicích, co komunikují se mnou, neschopní, arogantní tupci. Firma je to veskrze nepříjemná a přinejmenším některé VIZE Lukačoviče jsou v rozporu s tím, jak se jeho zaměstnanci chovají. On vlastně lže…

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny