Diskuse ke článku Sreality.cz

arogantní firma

Napsal/a: jb

Přidáno: 04.08.2008 15.15

Odpovědět

Sreality.cz využíváme. Je největší na trhu, kdo by je nevyužíval. Přístupů mají sice málo, ale pořád nejvíc z ostatních „celostátních“ serverů. Pravda některé regionální stránky jsou kolikrát mnohem účinnější (ono je přístup a přístup – na srealitách.cz je spousta brouzdalů, kteří se na druhou stranu republiky podívají jen tak ze zvědavosti, nikdy tam nic nekoupí, ale seznam.cz má čárku!). Co je ale špatné, hodně špatné, je firemní politika zaměstnanců srealit – mám na mysli chování vůči klientům. Jednak tato původně programátorská firma neumí (rozuměj nechce, má to na háku) takové maličkosti, jako že když Vám přijde poptávka z formuláře stránek, tak že odesílací e-mail není v „odesílatel“, ale kdesi v textu. Odesílatel je „noreply“. Proč? To ví jen oni. Takových pitomostí tam mají plno. Ale zkuste se s nimi dohodnout na něčem, co přesně nezapadá do jejich kolonek! Buď neodpoví vůbec, nebo odpoví stylem „my máme všechno v pořádku“. Vyniká v tom zejména paní Peterová, ale i Melková nebo Michálková. Pár příkladů:

 • Fakturu pošlou jedním e-mailem. Vy e-mail přehlédnete, nezaplatíte včas a oni – ne že by Vás upozornili 3 dny před splatností – Vás ufiknou bez jediného varování. Já e-mail fakt přehlédl, ale jakou mají jistotu, že mi dorazil?
 • Inzerce v Časopisu – pošlou Vám, že můžete zadat inzerát zdarma. Vy zadáte inzerát. Přesto Vás vyzvou, že se blíží uzávěrka. Máte zadáno, je to OK. Po uzávěrce Vám přijde, že je po uzávěrce. Pak Vám přijde, že máte na fotce logo. Odstraníte ho, přijde Vám potvrzení. Za dva dny Vám přijde, že litují, ale Váš inzerát se do časopisu nevešel. Pitomce, který tohle vymyslel, bych uškrtil!
 • Smluvní podmínky – změní je a upozorní Vás na to. Požádáte je, aby Vám ve stručnosti sdělili, v čem jsou změny. Odmítnou. Přečti si to celé, vážený zákazníku!

Atd., atd. Můj názor je – sreality.cz vedou, apsoň na pozicích, co komunikují se mnou, neschopní, arogantní tupci. Firma je to veskrze nepříjemná a přinejmenším některé VIZE Lukačoviče jsou v rozporu s tím, jak se jeho zaměstnanci chovají. On vlastně lže…

Diskuze k článku

Aktivní odkazy nejsou v komentářích povoleny

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Odesíláme SMS z internetu
 3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
 4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 6. Rozzlobenimuzi.com
 7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 9. Moderní domácnost je SMART
 10. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!