Sreality.cz

Tagy:  Sreality.cz, Praha reality, realitní kanceláře, prodej nemovitostí, domy, byty, bydlení, www.sreality.cz

Sponzorované odkazy

Sreality.cz

Většina lidí se někdy rozhodne změnit svůj život. A jednou ze změn, které mohou uskutečnit je koupě nového bytu, domu, nebo chalupy. Jelikož internet už proniká takřka do všech oblastí lidské činnosti, není žádný problém si díky němu a portálu Sreality.cz najít svou nemovitost.

Základní kategorie

První pohled na stránku nám může připomenout například strukturu Firmy.cz, popřípadě nějakého jiného projektu z dílny Seznamu. Základní nabídka je rozdělena dle zaměření nemovitosti, můžeme jmenovat třeba kategorie Novostavby, Rodinné domky, Komerční objekty a další. Každá kategorie má ještě své podkategorie, například u Komerčních objektů jsou to podkategorie administrativní, obchodní, výrobní, atd. Po vybrání dané kategorie a podkategorie již můžete vybírat z nabídky krajů v ČR a posléze i z inzerátů.

hlavní stránka Sreality.cz

hlavní stránka Sreality.cz

Vyhledávání

Dále vás čeká možnost detailního nastavení vyhledávání. Možností je obrovská spousta, od výměry bytu/domu, druhu nabídky, typu budovy až po upřesňující výběr lokality. Samozřejmostí je nastavení ceny. Po odsouhlasení vyhledávání se ve spodní části stránky začnou vypisovat pro vás nejvhodnější nabídky. Uveden je název nabídky, lokalita, cena, druh a pokud je dostupná malá fotka.

možnosti vyhledávání Sreality.cz

možnosti vyhledávání Sreality.cz

Detailní informace

Zamlouvá se vám některá nabídka? Stačí na ni jen kliknout. Tím se dostaneme na další novou stránku, zde již máme vypsány všechny základní informace k nemovitosti, naleznete zde kontakt (obvykle realitní kancelář), popřípadě i přímo kontakt na prodejce. Samozřejmostí je uvedení výměry, ceny a nelezneme zde další informace. Může se vám rovněž hodit datum vystavení inzerátu. Pokud je datum moc staré, je lepší na nabídku neodpovídat, nebylo by co kupovat .

nabídka prodeje Sreality.cz

nabídka prodeje Sreality.cz

Prohlížení nemovitosti

Mne osobně velmi oslovila jedna funkce, která sice není zatím moc využívaná, ale její potenciál je obrovský. Mám na mysli „prohlídku nemovitosti“. U některých nabídek najdete odkaz, kde je možné si nemovitost prohlédnout takřka stejně, jako by jste se v ní procházeli přímo vy. Stačí nastavit úhel pohledu a myší si „procházet“ dům. Bohužel, tato funkce je zatím u mizivého procenta nabídek, do budoucna se určitě bude vyskytovat častěji.

prohlídka nemovitosti Sreality.cz

prohlídka nemovitosti Sreality.cz

Snadná cesta k novému bydlení

Portál Sreality.cz znamená obrovské ulehčení pro ty, kteří hledají dům, nebo byt. I když ceny pro vystavení inzerátu jsou poměrně vysoké, nabízí se vám jen při prohlížení velká volnost. Nabídky jsou většinou solidní. Jednoznačným kladem je jednoduchost a obrovské množství nabídek.

Sreality.cz

Sponzorované odkazy:

Článek Sreality.cz byl publikován 26. července 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!