Sreality.cz

Tagy:  Sreality.cz, Praha reality, realitní kanceláře, prodej nemovitostí, domy, byty, bydlení, www.sreality.cz

Sponzorované odkazy

Sreality.cz

Většina lidí se někdy rozhodne změnit svůj život. A jednou ze změn, které mohou uskutečnit je koupě nového bytu, domu, nebo chalupy. Jelikož internet už proniká takřka do všech oblastí lidské činnosti, není žádný problém si díky němu a portálu Sreality.cz najít svou nemovitost.

Základní kategorie

První pohled na stránku nám může připomenout například strukturu Firmy.cz, popřípadě nějakého jiného projektu z dílny Seznamu. Základní nabídka je rozdělena dle zaměření nemovitosti, můžeme jmenovat třeba kategorie Novostavby, Rodinné domky, Komerční objekty a další. Každá kategorie má ještě své podkategorie, například u Komerčních objektů jsou to podkategorie administrativní, obchodní, výrobní, atd. Po vybrání dané kategorie a podkategorie již můžete vybírat z nabídky krajů v ČR a posléze i z inzerátů.

hlavní stránka Sreality.czhlavní stránka Sreality.cz

Vyhledávání

Dále vás čeká možnost detailního nastavení vyhledávání. Možností je obrovská spousta, od výměry bytu/domu, druhu nabídky, typu budovy až po upřesňující výběr lokality. Samozřejmostí je nastavení ceny. Po odsouhlasení vyhledávání se ve spodní části stránky začnou vypisovat pro vás nejvhodnější nabídky. Uveden je název nabídky, lokalita, cena, druh a pokud je dostupná malá fotka.

možnosti vyhledávání Sreality.czmožnosti vyhledávání Sreality.cz

Detailní informace

Zamlouvá se vám některá nabídka? Stačí na ni jen kliknout. Tím se dostaneme na další novou stránku, zde již máme vypsány všechny základní informace k nemovitosti, naleznete zde kontakt (obvykle realitní kancelář), popřípadě i přímo kontakt na prodejce. Samozřejmostí je uvedení výměry, ceny a nelezneme zde další informace. Může se vám rovněž hodit datum vystavení inzerátu. Pokud je datum moc staré, je lepší na nabídku neodpovídat, nebylo by co kupovat .

nabídka prodeje Sreality.cznabídka prodeje Sreality.cz

Prohlížení nemovitosti

Mne osobně velmi oslovila jedna funkce, která sice není zatím moc využívaná, ale její potenciál je obrovský. Mám na mysli „prohlídku nemovitosti“. U některých nabídek najdete odkaz, kde je možné si nemovitost prohlédnout takřka stejně, jako by jste se v ní procházeli přímo vy. Stačí nastavit úhel pohledu a myší si „procházet“ dům. Bohužel, tato funkce je zatím u mizivého procenta nabídek, do budoucna se určitě bude vyskytovat častěji.

prohlídka nemovitosti Sreality.czprohlídka nemovitosti Sreality.cz

Snadná cesta k novému bydlení

Portál Sreality.cz znamená obrovské ulehčení pro ty, kteří hledají dům, nebo byt. I když ceny pro vystavení inzerátu jsou poměrně vysoké, nabízí se vám jen při prohlížení velká volnost. Nabídky jsou většinou solidní. Jednoznačným kladem je jednoduchost a obrovské množství nabídek.

Sreality.cz

Článek Sreality.cz byl publikován 26. července 2008 v 06.00 v rubrice Internet. Autorem článku je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...