nastroje-seo.eu: vše pod jednou střechou

Tagy:  seo, srank, pr, gtpr, page rank, seo optimalizace, seo nástroje, www, web

Sponzorované odkazy

nastroje-seo.eu: vše pod jednou střechou

SEO nástroje jsou velkým pomocníkem při snaze dostat se na vrchol výsledků vyhledávání. Řeknou vám důležité údaje a díky automatizaci některých úkonů zrychlí vaši práci. Web nastroje-seo.eu shromažďuje všechny nástroje na jednom místě, a navíc nabízí jejich propojení (tedy další ušetření času).

seo nástrojeseo nástroje

Představte si, že spravujete svůj web, nic velkého, jen tak pro zábavu – třeba www.koureni-dymky.cz. I když se věnujete koníčku, jak jinak, o návštěvníky stojíte. Občas tedy kontrolujete ranky – zadáte do vyhledávače „PageRank S-Rank“ a vybíráte stránku, která vám hodnoty prozradí. Není možné zapomenout na zpětné odkazy, otvíráte Google, ťukáte „link:www.koureni-dymky.cz“, ale Yahoo vlastně ukazuje odkazů více, takže ještě tam. Nezdají se vám výsledky na výraz „vybíráme dýmky“, potřebujete u jedné z podstránek ověřit hustotu slov. Někde máte uložen odkaz na nástroj, který to umí. Ale kde…

Jedním slovem otrava. Tou může kontrola základních údajů při optimalizování webu skutečně být. Proto vznikla stránka www.nastroje-seo.eu, kde najdete všechny nástroje pohromadě. Ty jsou stále vylepšovány tak, aby optimalizace byla co nejjednodušší. Přitom všechny nástroje jsou a budou bezplatné.

Jaké nástroje na stránce najdete?

Nyní můžete využívat těchto sedm:

pozice stránek ve vyhledávačích;

Nemusíte postupně zkoušet jednotlivá slova ve všech vyhledávačích, nástroj to udělá za vás a výsledky vám zobrazí na jediné stránce.

existence zpětných odkazů;

Pokud jste vyměnili nebo koupili odkaz, můžete zjistit, zdali je stále funkční. Odpadá nutnost ručně procházet stránky a odkazy – tu v patičce, tu v hlavičce – složitě kontrolovat.

kontrola ranků a počtu indexovaných stránek;

Zjistěte PageRank, S-Rank, JyxoRank, Alexa Rank. Také počet indexovaných stran v 5 hlavních vyhledávačích. A počet externích a interních odkazů na stránce. To vše najednou ihned po zadání URL.

analýza klíčových slov;

Prozkoumejte výskyt klíčových slov na vaší stránce. Nástroj vám spočítá hustotu, důležitost (podle toho, kde na stránce se slovo nachází), ukáže ne/přítomnost slova v titulku, nadpisech atd.

výpis zpětných odkazů;

Prohlídněte si podrobný seznam odkazů, směřujících na váš web (nástroj využívá údaj z Yahoo).

hledanost slov;

Nástroj vypíše, jak často se to které slovo vyhledává na seznamu.

validace HTML a CSS.

Obsahuje vaše stránka chyby v kódu?

SEO Monitor

seo monitorseo monitor

Ve výčtu však jeden nástroj chybí – SEO Monitor. Ten se od ostatních trochu liší. Není totiž určen k jednorázovému použití, zrovna když si vzpomenete. Právě proto se jedná možná o nejmocnější pomůcku. Co umí?

Bude vám na email zasílat zprávy s údaji, které vás zajímají. Ve vteřině se dozvíte pozici ve vyhledávačích na zadaná klíčová slova, ne/existenci zpětných odkazů, hodnotu ranků, počet indexovaných stran. Uvidíte jednak aktuální údaje, pak také údaje z posledního měření, tzn. můžete sledovat vývoj v postavení webu.

Monitor vás může informovat buď pravidelně, anebo když dojde ke změně určitého údaje (dojde ke smazání odkazu vedoucího na vaše stránky, stoupne vám rank apod.). Tím pádem můžete ruční kontrolu údajů úplně pustit z hlavy a nechat ji na tomto nástroji. Základní údaje vám budou servírovány přímo do vaší emailové schránky.

Proč používat zrovna nastroje-seo.eu?

Největší přednost webu spočívá v tom, že soustředí nástroje na jednom místě. Není tak třeba hledat různé nástroje na různých stránkách (a ztrácet čas a trpělivost). České SEO nástroje už je možné na internetu nalézt, ale nikdy ne takto plný balík. Některé nástroje umožňují nastavení, která jinde nenajdete (např. analýza klíčových slov), SEO Monitor je pak ve vodách českého internetu unikátní pomůcka.

Pokud vás nástroje zaujaly, projděte jednoduchou, třicetivteřinovou registrací. Poté můžete zadarmo využívat všech výhod těchto „ulehčovadel“ optimalizace.

Článek nastroje-seo.eu: vše pod jednou střechou byl publikován 28. srpna 2008 v 18.00 v rubrice PR články. Autorem článku je Pavel Kotala. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...