Diskuse ke článku Discryptor Free - kvalitní šifrování souborů
Top 10
- phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
- Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
- MediaMonkey - malý, ale šikovný
- Google mapy pro mobily: Funkce zcela zdarma
- Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
- Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
- Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
- Internetová stránka Navratdoreality.cz
- Odesíláme SMS z internetu
- Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
Tagy
DVD Google Office multimediální přehrávač Vánoce Firefox Windows vypalování antivirus SEO
Doporučujeme
Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.
Prosím čekejte ...
Bez komentáře
Napsal/a: Crusher
Přidáno: 06.01.2009 23.17
Odpovědět
Pořídili jsme si do firmy Personal licence a jsme hodně spokojení. Tohle je přece jen zadarmo tak to nemá potřebné funkce (i když šéf to používá na flashkách a nestěžuje si). Ještě by to chtělo zabezpečené ukládání hesel.
TrueCrypt
Napsal/a: Ad
Přidáno: 19.01.2009 14.57
Odpovědět
pouzivam ho len na USB disku, funguje tak ze si vytvorim sifrovany disk napr. 6Gb, a namontujem ho do systemu ako dalsi drive (napr. D:). No a potom uz len zapisujem/citam data. Po skonceni odmontujem. A v sifrovanom disku mam zakodovane subory.
http://www.truecrypt.org/
TC? ...
Hm
Odpovědět
Věc je ta, že discrytor ne jenom šifruje (jako truecrypt) ale obsahuje i další zabezpečovací featury